
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Mini 1.6 Chili AIRCO LEDER PANO CRUISE LMV
€ 2.2502003228.904 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2003 |
| APK | 26 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Te koop: een iconische MINI 1.6 Cooper Chili uitgevoerd in een sprankelende groene kleur! Een perfecte combinatie van stijl, sportiviteit én praktisch gemak. Deze MINI is niet alleen een lust voor het oog maar ook een genot om te rijden. Met een krachtige 85 kW motor (116 pk), een topsnelheid van 200 km/u en een acceleratie van 0-100 km/u in slechts 9,1 seconden, is plezierig en sportief rijden gegarandeerd. Bovendien zorgt het sportonderstel voor een dynamische rijervaring.
Deze MINI is voorzien van luxe opties zoals Sportstoelen, Lederen Bekleding, een Boordcomputer, Lichtmetalen 16" velgen , Electrisch bedienbaar Panoramadak en een dakspoiler. De elektrische ramen, Cruise Control ,verstelbare stuurkolom en stuurbekrachtiging maken lange ritten comfortabel. Extra veiligheid wordt geboden door ABS, bestuurders-, zij- en passagiersairbags, een bandenspanningscontrolesysteem en centrale vergrendeling met afstandsbediening.
De auto is altijd netjes onderhouden, is optisch en technisch in een goede conditie en komt met een geldige APK tot juli 2026 ( maar wordt afgeleverd met een nieuwe APK). Met een gemiddeld verbruik van slechts 6,9 liter per 100 km is hij ook nog eens zuinig. Dit 3-deurs model biedt plaats aan vier personen en beschikt over een handgeschakelde transmissie.
Dit is jouw kans om een echte MINI-klassieker te bezitten! Geïnteresseerd? Neem contact op en ervaar deze hatchback zelf tijdens een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
Overig
- Bagage afdekhoes
- Mistlampen achter
- Privacy glas
- Verstelbare gordelhoogte
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Er worden geen extra afleverkosten in rekening gebracht bij onze occasions. Ondanks dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, vragen wij uw begrip voor het feit dat aan de specificaties in deze advertenties geen rechten kunnen worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.626 x 1.688 x 1.408 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 150 - 670 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 746 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Twincar
Zwolseweg 4127345 AM Wenum Wiesel
























