
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
Cabrio 1.5 CAMERA/ H&K AUDIO/ BRITISH RACING GREEN MET BRUIN LEDER!!
€ 16.8502017110.544 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2017 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.601 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Een Mini om verliefd op te worden!
Aan uitstraling heeft dit exemplaar geen gebrek. Zeg nou zelf,.. in deze Mini Cooper Cabriolet wil je toch gezien worden!
Gespoten in de echte Mini kleur 'British Racing Green'. Het interieur is volledig in leder gestoken in de kleur 'Chester Malt Brown'. Het leder is voorzien van 'diamond stitching' en witte piping. Een zeer geslaagde kleurencombinatie als u het ons vraagt.
Met een druk op de knop is het dak elektrisch te openen. De soft-top is overigens voorzien van het 'Union Jack' design.
Af fabriek heeft deze Mini Cooper de nodige extra's meegekregen. Een windscherm, een achteruitrijcamera, HiFi Premium Audiosysteem van Harman&Kardon, sportstoelen, LED-pakket en 17inch lichtmetalen velgen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- LED mistlampen
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur & Comfort
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Overig
- Harman Kardon Premium audiosysteem
- Softtop Mini Yours (zwart softtop met ingeweven “Union Jack” patroon in titanium grijs) (3Y3)
- JCW multifunctioneel lederen sportstuur (2XC)
- Lederen interieur in 'Chester Malt Brown'
- RDW-leges
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2018
Modelcode: F57
Typenummer: WG31
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 490 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Leer Chester Malt Brown
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.415 mm |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Kwinkelenberg Automotive BV
Sterrebaan 33542 DJ Utrecht



























