
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper
5-Deurs 1.5 Pepper Business
€ 10.9502017172.056 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2017 |
| APK | 19 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.222 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Deze auto is net binnen en meer foto's volgen z.s.m.
Neem voor een bezichtiging of vragen over deze auto contact met ons op.
071 81 00 000
leiden@hemcar.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2014 - mrt. 2018
Modelcode: F55/F56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Hemcar Amphoraweg 3c 2332ED LEIDEN, NL 0718100000 http://www.hemcar.nl leiden@hemcar.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.730 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 278 - 941 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Hemcar Leiden
Amphoraweg 3C2332 ED Leiden





