
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Cooper S
Cabrio 2.0 Chili | Automaat | Apple Carplay / Android Auto | Parkeersensoren | Stoelverwarming | Head-up Display | Climate Control |

MINI Cooper S
Cabrio 2.0 Chili | Automaat | Apple Carplay / Android Auto | Parkeersensoren | Stoelverwarming | Head-up Display | Climate Control |
€ 21.900201881.147 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2018 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.981 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Mega Occasion Centrum, uw betrouwbare occasionaanbieder met het grootste occasionaanbod van Nederland! Bij ons kunt u terecht voor jonge- en meer ervaren dealer occasions. We hebben ook klassieke-, exclusieve-, en ex-lease occasions uit ons eigen lease-netwerk. Van benzine tot elektrisch en in alle prijsklassen. Daarnaast zijn wij u ook graag van dienst als het gaat om inruil van uw huidige auto, financiering, verzekering, lease, onderhoud, schadeherstel en signing van reclame & belettering. Van Mossel. Voor mobiliteit, voor iedereen.
(Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden).
Aanvullende opties en accessoires
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoelen verwarmd
- Instructieboekjes aanwezig
- LED mistlampen
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: F57
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Leather 'Lounge/satellite-grey' (PT9GK)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6c
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 141 kW (192 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| gewicht | 1.290 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.745 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Van Mossel Mega Occasion Centrum Budgetcars Waalwijk
Havenweg 215145 NJ Waalwijk


















