

MINI Cooper S
1.6 Salt **LEDER-CLIMA-NAVI**
€ 9.950201176.218 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 april 2011 |
| APK | 5 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.880 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Strakke Mini Cooper S in de zeer mooie kleur Eclipse Grey Mettallic. Volledig af met het luxe lederen interieur. En uiteraard aan opties ontbreekt u werkelijk aan niets.
Afgeleverd met een nieuwe APK, een beurt en garantie.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen. Inruil van uw huidige auto is mogelijk tegen handelsprijs. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt is in overleg mogelijk vraagt u naar de voorwaarden.
Informeer voor u vertrekt of de occasion waarin u interesse heeft nog beschikbaar is. Dit om een teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 9:00 tot 17:00 Zaterdags van 10:00 tot 16:00. (S'avonds en Zondags op afspraak)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Voor vragen of informatie kunt bellen of appen met:
085 250 27 05
Tot snel!
De Vries Mobiliteit
powered by Matuna BV
Gladsaxe 34
7327 JZ Apeldoorn
5 minuten van afslag Apeldoorn Zuid A1
Ondanks dat wij veel aandacht aan onze advertentie tekst besteden. Kunnen er geen rechten aan ontleent worden en zijn fouten voorbehouden.
Modelreeks: 2006 - 2014
Modelcode: R56
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Leather "Lounge"/carbon-black (PT9E1)
CO₂-uitstoot (NEDC): 136 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Van binnen en van buiten gereinigd, Vloeistoffen gecontroleerd
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.730 x 1.680 x 1.407 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.115 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 680 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | C |





