
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MG MG ZS
Hybrid+ 1.5 Hybrid+ Luxury
€ 30.45020265.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| APK | 28 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.651 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Let op, deze auto befterft een demo, auto is beschikbaar vanaf 28-08-2026. vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Van Mossel. Voor mobiliteit. Voor iedereen.
Welkom bij Van Mossel MG Roermond! Officieel dealer MG. Hét adres voor nieuwe MG modellen en altijd minimaal 500 kwaliteitsoccasions op voorraad verdeeld over alle 10 MG brandstores door héél Nederland.
U bent van harte welkom in al onze showrooms voor al uw vragen en informatieverzoeken, serviceafspraken, reparaties en schades, offertes en proefritten in alle beschikbare modellen!
U kunt vestiging Roermond bereiken via tel. 088- 0014 014 of rechtstreeks bij het verkoopteam via mobiel/Whatsapp;
• E-mail: Kevin.bazen@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-44404684
• E-mail: Marco.jackels@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-23082652
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- kunstlederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Lengte/hoogte: H1
Wielbasis: 261 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Tenaamstelling en leges:
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 145 kW (197 pk) |
| Max. koppel | 128 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.820 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.890 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 443 - 1.457 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 820 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
Opties
Van Mossel MG Roermond
Sodaweg 16049 CM Herten
































