
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Sprinter
Automaat L2H2 | 2000Kg Trekhaak | Multimedia touchscreen | Airco | 3-Zits | Betimmering

Mercedes-Benz Sprinter
Automaat L2H2 | 2000Kg Trekhaak | Multimedia touchscreen | Airco | 3-Zits | Betimmering
€ 19.7502020148.962 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2020 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.495 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Laat je niets wijsmaken, deze Mercedes-Benz Sprinter biedt alles wat jij van een auto verlangt. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende trekker. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Natuurlijk behoren centrale portiervergrendeling en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz Sprinter samen. Als elke meter en elke seconde telt, wil je dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist ben je daar zeker van.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Bijrijdersbank
- El. Spiegels
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2018 - jun. 2020
Cabine: enkel
Referentienummer: 12668
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 877 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 392 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 326 x 178 x 195 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 84 kW (114 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 1.990 x 2.610 mm |
| Draaicirkel | 14,4 m |
| gewicht | 2.123 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Actieradius | 822 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld

























