
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
316 CDI L2H2 E6 Automaat | Gev. Stoel | Trekhaak 3.5T mogelijk
€ 21.950201897.082 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2018 |
| APK | 24 augustus 2021 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 65.723 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
Getoonde prijs is exclusief BTW 21%.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bedrijfswagens Schagen waar wij al meer dan 30 jaar gespecialiseerd zijn in Mercedes-Benz bedrijfswagens.
Telefonisch/whatsapp bereikbaar op 06-11897203
Voor financiering informeer naar de gunstige mogelijkheden.
Price shown excludes VAT 21%.
For more information, please contact Bedrijfswagens Schagen, where we have specialized in Mercedes-Benz commercial vehicles for more than 30 years.
Available by telephone/whatsapp on +31611897203
We can arrange all necessary export documents for you, please inquire about the options.
Der angezeigte Preis versteht sich zuzüglich Mehrwertsteuer von 21 %.
Für weitere Informationen wenden Sie sich bitte an Bedrijfswagens Schagen, wo wir uns seit mehr als 30 Jahren auf Mercedes-Benz-Nutzfahrzeuge spezialisiert haben.
Erreichbar per Telefon/whatsapp unter +31611897203
Wir können alle notwendigen Exportdokumente für Sie besorgen, bitte erkundigen Sie sich nach den Möglichkeiten.
Aanvullende opties en accessoires
- 3.5T Trekhaak mogelijk (informeer naar de mogelijkheden)
- 7g-tronic plus automaat (G42)
- Ahw-kogelkoppeling vast (Q22)
- Bestuurderstoel "comfort" geveerd (SB3)
- Extra accu 12V / 100Ah (E28)
- Motor OM 651 DE 22 LA 120 kW (163 pk) (MG3)
- Rugleuning klapbaar met tafel (SC1)
- Scheidingsrelais tbv extra accu (E36)
- Tempmatik (airco) (HH9; Airco)
- Achterasreductie i = 3,923 (AR2)
- Ahw-stekerdoos 13-polig (E43)
- Alarm met binnenruimte detectie (FY1)
- Bekerhouders voor (FG8)
- Bekleding stof zwart "tunja" (VY2)
- Bestuurderarmsteun (S22)
- Combi instrument met high-end boordcomputer (JK3)
- Dakramen laadruimte (D22)
- Facelift (XM0)
- Gebruikershandleiding in Nederlands (X49)
- Grille verchroomd (FK3)
- Luxe cabineverlichting (LD0)
- Opstap achterdeuren (W73)
- Passagiersbank, twee passagiers voor (S23)
- Reservewiel (R87)
- Stabilisator vooras (C40)
- Uitlaatgas emissie Euro 6 Gr III (MA6)
- Wegrij-assistent (E07)
- Zijmarkeringslichten (LB1)
- Zijwindassistent (JA8)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: 2013 - 2018
Cabine: enkel
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.241 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 366 cm
Interieur
Bekledingcode: VY2
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Bedrijfswagens Schagen De Korte Fok 2 1742PE SCHAGEN, NL 0611897203 http://www.mbschagen.nl verkoop@mbschagen.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | achterwielaandrijving |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 1.990 x 3.000 mm |
| gewicht | 2.259 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 216 g/km |
Opties
Bedrijfswagens Schagen
De Korte Fok 21742 PE Schagen



























