
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
514 2.2 CDI Meubelbak Laadklep airco/cruise control
€ 18.9502017147.196 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 20 oktober 2017 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.248 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 249 - € 249 |
Omschrijving
Zeer nette en keurig onderhouden Mercedes Sprinter 514 CDI voorzien van meubelbak met laadklep. U kunt ons bereiken op nummer 0317-358830 of op 06-41383399. Laadbaklengte 4.23meter, laadbak breedte 2.07 meter, laadbakhoogte 2.15 meter. Deze Sprinter is o.a. voorzien van airco, cruise control, radio, bijrijdersbank, middenarmsteun, elektrische ramen, elektrisch verstelbare spiegels ect ect. Onderhoudshistorie en nationale autopas aanwezig. Inruil mogelijk. Bezichtiging op afspraak. Kosten rijklaarmaken € 495,-
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Bijrijdersbank
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Aanhanger assistent
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2016 - jul. 2018
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 800 kg
Wielbasis: 432 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Leersum de Hofstede 43 4033BV LIENDEN, NL 0317358830 http://www.autobedrijfvanleersum.nl info@autobedrijfvanleersum.nl
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf van Leersum heeft een uitgebreid aanbod met jonge gebruikte dealer occasions. Deze occasions worden volledig rijklaar gemaakt en zijn daarmee zo goed als nieuw. Wij kunnen u volledig inlichten over de geschiedenis van de bewuste auto en u voorzien van alle informatie die u nodig heeft om een weloverwogen keuze te maken.
Wilt u zeker weten dat u de juiste financiering en verzekering voor uw occasion afsluit? Laat u dan door ons adviseren en begeleiden. Staat de auto van uw dromen niet tussen ons aanbod? Laat het ons weten, mogelijk kunnen wij uw gewenste occasion binnen ons dealernetwerk vinden of importeren.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.870 x 2.150 x 3.350 mm |
| Draaicirkel | 14,6 m |
| gewicht | 2.700 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 220 g/km |
Opties
Autobedrijf van Leersum
De Hofstede 434033 BV Lienden






















