
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI 432L Maxi Automaat Koelauto Airco Cruise 3 Zits Opstap Side Bar Euro 5 Koeling werkt 100%

Mercedes-Benz Sprinter
316 2.2 CDI 432L Maxi Automaat Koelauto Airco Cruise 3 Zits Opstap Side Bar Euro 5 Koeling werkt 100%
€ 9.9502013437.256 km
Automatisch
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2013 |
| APK | 25 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 63.459 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 220 - € 220 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2009 - sep. 2013
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.130 kg
Wielbasis: 432 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Bedrijfswagencentrum Roosendaal B.V. Stepvelden 21A 4704RM ROOSENDAAL, NL 0165566033 http://www.bwcr.nl info@bwcr.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.950 x 1.990 x 3.000 mm |
| Draaicirkel | 14,6 m |
| gewicht | 2.370 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 214 g/km |
Opties
Bedrijfswagencentrum Roosendaal B.V.
Stepvelden 214704 RM Roosendaal

























