
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz SLK
200 K. Prestige Plus
€ 11.5492010223.726 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2010 |
| APK | 26 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 64.754 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
*Consignatieverkoop namens een klant
Bij het ontwerpen van de Mercedes-Benz SLK-klasse stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De krachtige motor geeft deze Mercedes-Benz uitstekende prestaties. Lederen bekleding is een smaakvolle en comfortverhogende optie. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Genieten van de vrijheid van cabriorijden is gemakkelijker dan ooit dankzij het elektrisch bedienbare dak. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, verwarmde ruitensproeiers en windscherm horen tot de voorzieningen op deze auto.
De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De regensensor activeert automatisch de ruitenwissers als het regent of sneeuwt. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. En deze auto heeft ook dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, sportstuur met schakelpaddels, automatisch dimmende buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz SLK-klasse samen. Als de banden lucht tekortkomen, geeft het bandenspanningscontrolesysteem meteen een seintje. Dat scheelt brandstof, slijtage en een te lange remweg. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Luxe lederen bekleding
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Overig
- Hard disk
Meer informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 390 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.796 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.103 x 1.777 x 1.296 mm |
| gewicht | 1.315 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.705 kg |
| Inhoud bagageruimte | 208 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,8 l/100km (1 op 8,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| CO2-uitstoot | 196 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
D.R. Auto’s
Hoenderparkweg 487335 GV Apeldoorn


























