Mercedes-Benz GLC

300e 4MATIC Business Solution AMG - Pano Stoelverwarming Cruise Carplay

PoweredBy
Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC Business Solution AMG - Pano Stoelverwarming Cruise Carplay
€ 27.9502020184.907 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 7 augustus 2020
APK 5 februari 2028
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Catalogusprijs € 71.258
Wegenbelasting/3mnd € 360 - € 394

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autohuys Jager

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Mercedes-Benz GLC is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Mercedes-Benz GLC

Omschrijving

Met zijn geweldige prestaties en dynamische uiterlijk laat deze sportieve eyecatcher het hart van veel autoliefhebbers sneller kloppen. We hebben het hier over een Mercedes-Benz GLC-klasse. Met de AMG-styling trekt u op een positieve manier de aandacht. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. In weer een wind een cabrio-gevoel? Daarvoor zorgt het elektrisch bediende glazen panorama dak. En het moeiteloos in- en uitladen is te danken aan de elektrisch bedienbare achterklep. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Bij de uitrusting van deze Mercedes-Benz horen onder meer LED koplampen, AMG-styling, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en variabele stuurbekrachtiging.

Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat uw aandacht wordt afgeleid. Deze Mercedes-Benz GLC-klasse is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. En deze auto heeft ook DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.

In de Mercedes-Benz GLC-klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.

Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Mercedes-Benz te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Aluminium interieur afwerking
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Kunstlederen bekleding
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"""
  • AMG-styling
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • Kleur wit
  • Kleur zwart
  • Premium kleur
  • Variabele stuuroverbrenging

Overig

  • Oplaadmogelijkheid

Meer informatie

Bandenmaat: 235/60 R18
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 287 cm
Aanwezige accu: gekocht
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 595): Instapgarantie
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie

Bedrijfsinformatie

Advies : Bel altijd even om dubbel te checken of de juiste auto er nog staat om teleurstellingen te voorkomen
Al onze advertenties zijn geadverteerd *exclusief* garantie.

Garantie?
Wij werken uitsluitend met Autotrust garantie (12 maanden).
Autotrust is 100% onderdeel van Bovag.

U kunt bij ons ook terecht voor onderhoud apk vanaf €299

Onze garantiepakketten bestaan uit:
Instap garantie 12 maanden € 595,-
Uitgebreid garantie 12 maanden € 695,-
Excellent garantie 12 maanden € 995,-
Premium garantie 12 maanden € 1.495,- ( voor performance autos )
+ Eventueel €195 bijkomende kosten voor Hybride (Accu)pakket

Openingstijden
Maandag t/m Vrijdag 9:00 tot 18:00
Donderdag koopavond 9:00 tot 20:00
Zaterdag 10:00 tot 18:00

Tevens is eventueel inruil mogelijk. Voor meer foto's en informatie verwijzen wij u graag door naar onze website.
Snelste manier voor een inruil indicatie prijs is toch Whatsapp 0625403072

Wij kunnen uw inruil auto 24/7 vrijwaren en de door ons verkochte auto 24/7 tenaamstellen op uw naam.

Handige tip : Wilt u de auto direct meenemen , houdt u aub rekening met uw digitale dag limiet om te overmaken.
vaak mag u pas na 4 uur geld overmaken wanneer u uw limiet verhoogd heeft.

Liever financieren?
Wij bieden uitgebreide financieringsmogelijkheden aan. Gemakkelijk en zo geregeld! Zakelijk financieren zonder jaarcijfers mogelijk!
Uiteraard is het uw goed recht als u zelf de financiering wilt regelen bij de door u bekende partij(en).
Wij werken o.a met DTC lease, WeFinCa en nog meer partijen ...( Frank van WeFinCa is te bereiken op 0646414204 )

Tevens wordt deze auto geleverd met een uitdraai van Nationale Autopas. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als u er zelf in zit. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak? Koffie staat klaar!

U kunt ons dagelijks van 08:00-20:00 telefonisch en per WhatsApp bereiken op het nummer 06- 25 40 30 72.
Tevens ook via info@autohuysjager.nl Check ook onze social Media account op Instagram/Facebook/TikTok: AutohuysJager

Wij kunnen de auto maximaal een kleine dagdeel reserveren.

Ons aanbod is met uiterste zorg samengesteld. Daarnaast vinden wij het belangrijk dat de auto er minstens net zo netjes bij staat als op de foto’s van de advertentie, echter kunnen ook wij eventuele druk- en zetfouten over het hoofd zien. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de auto bij bezichtiging op de aangegeven informatie uit deze advertentie zodat er geen misverstanden kunnen ontstaan.

Autohuys Jager
Gerrit kiststraat 7
1506 SZ Zaandam
Telefoon : 075 785 16 80
Mobiel / Whatsapp : 06 25 40 30 72
E-mailadres: info@autohuysjager.nl
www.autohuysjager.nl

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voor_en_achterwiel
Transmissie 9 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.991 cc
Max. vermogen 155 kW (211 pk)
Max. koppel 350 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.660 x 1.890 x 1.640 mm
Draaicirkel 11,8 m
gewicht 1.930 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.615 kg
Trekgewicht geremd 2.000 kg
Trekgewicht ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 395 - 1.445 l
Inhoud brandstoftank 66 l
Topsnelheid 230 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,7 s
Actieradius 47 km
Brandstofverbruik gecombineerd 2,2 l/100km (1 op 45,5)
CO2-uitstoot 51 g/km
EnergielabelA

Opties

Autohuys Jager

Gerrit Kiststraat 7
1506 SZ Zaandam

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autohuys Jager

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mercedes-Benz GLC is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mercedes-Benz GLC