

Mercedes-Benz GLC
200 4MATIC Premium Plus, AMG, Burmester, CarPlay, 19 inch, trekhaak
€ 33.9452020107.567 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2020 |
| APK | 28 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 81.188 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Bloedmooie Mercedes-Benz GLC 200 4MATIC AMG Premium Plus met o.a. Burmester Sound, AMG interieur pakket met zwarte hemel, LED verlichting voor en achter, Apple CarPlay en Android Auto, Trekhaak, 19 inch AMG velgen, PDC voor en achter, Alcantara Leder sport interieur, Sfeerverlichting in kleur interieur, Pianolak interieur, AMG grille, Extra getint glas, AMG treeplanken, Instapverlichting Logo, Navigatie, USB C, Bluetooth met streaming, etc.
Rijklaar en direct rijden!
Dit is niet zomaar een Mercedes-Benz GLC-klasse. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. Een aantrekkelijke en fraaie optie is de expressieve AMG-styling. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het interieur is luxe uitgevoerd met leren bekleding. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Stevig ondersteund door de sportstoelen blijft u bij elke beweging op uw plek. Bij de uitrusting van deze Mercedes-Benz horen onder meer LED koplampen, AMG-styling, zwarte hemelbekleding, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en treeplanken.
Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Muziek luisteren onderweg was nog nooit zo'n genoegen! Het high performance audiosysteem levert een unieke geluidservaring. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem. Deze Mercedes-Benz is voorzien van automatische airconditioning, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz GLC-klasse is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Bandenmaat: 235/55 R19
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
---> Inruil van uw huidige voertuig is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 145 kW (197 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.700 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 929 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 162 g/km |
| Energielabel | G |




