

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 november 2019 |
| APK | 10 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 89.763 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Duitse automerken staan bekend om hun innovatiekracht, topkwaliteit en uitstekende prestaties. Zo ook bij deze Mercedes-Benz GLC-klasse. Een en al Duitse klasse. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. De lederen bekleding geeft het interieur een rijke en luxe uitstraling. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Mercedes-Benz GLC-klasse voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Wat een licht geeft dat glazen elektrisch bedienbare panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. De matrix LED-verlichting is het allernieuwste op het gebied van autoverlichting. Altijd maximaal licht op de weg, zonder tegenliggers te hinderen! Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Alle functies die u onderweg nodig heeft, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Geen betere plek om naar goede muziek te luisteren dan in de auto. Daarom treft u hier het high performance audiosysteem aan! Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz GLC-klasse samen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Met voorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- matrix LED koplampen
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels met verlichting
- Dakreling aluminium (725)
- EASY-PACK achterklep (890)
- Extra getint glas
- High-performance led-koplampen en led-achterlichten (632)
- Spiegel-pakket: linksbuiten en binnen automatisch dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar (P49)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone-integratie (14U)
- Burmester® Surround sound system (810)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten (897)
- MBUX uitgebreide functies (355)
- Volledig digitaal combi-instrument (464)
Interieur & Comfort
- Bekleding in leder zijdebeige/zwart (235)
- Stoelverwarming voor (873)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sierdelen aluminium geslepen (739)
- Sierelementen in pianolak look zwart (H80)
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Night-pakket (P55)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2022
Modelcode: X253
Maten en gewichten
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Lederlook ARTICO/microvezel DINAMICA zwart (631)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO₂-uitstoot (NEDC): 166 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket (inbegrepen):
Geldige APK
Wensink App - Wensink Zekerheidsgarantie personenwagens (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
Geldige APK en eerstvolgende APK gratis
Minimaal 7500 km rijden tot volgende onderhoud interval
Technische inspectie op 140 punten
Na reinigen gereconditioneerde auto
Wensink App
Minimaal € 25 brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.655 x 1.890 x 1.644 mm |
| gewicht | 1.705 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Apeldoorn
Sint Eustatius 27333 NX Apeldoorn


















