

Mercedes-Benz GLC
200 Premium Plus|AMG|BURMEISTEIR|SFEER|CAMERA|MAGNO GREY
€ 39.990202098.190 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juli 2020 |
| APK | 17 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 69.735 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R19
Laadvermogen: 700 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Beschikbare afleverpakketten:
Wij werken met ALL-IN prijzen! Bij ons betaald u dus NOOIT meer dan de getoonde vraagprijzen bij de advertenties.
Garantievoorwaarden, waar moet uw occasion aan voldoen om recht te hebben op onze aangeboden garantie:
- Verkoopprijs is minimaal €5.000,-
- Auto is maximaal 10 jaar oud
- Maximale kilometerstand van de occasion is 150.000 km.
- U bent als klant bereid om om de vraagprijs te betalen.
Let op wij werken alleen op afspraak graag even bellen voor u vertrekt om teleurstelling te voorkomen!
Mocht dit niet zijn wat u zoekt kijk dan even verder tussen onze andere advertenties
Wij doen onze uiterste best om de advertentie zo compleet mogelijk aan te vullen, echter zijn publicatiefouten nooit uitgesloten. Wij vragen u als consument ten alle tijde te controleren of de door u doorslaggevende opties niet ontbreken. Bij aanvullende vragen of opmerkingen staan wij u graag te woord.
Bedankt voor de getoonde interesse in deze advertentie. Bij interesse gelieve te bellen met +31 6 13 94 86 95 of te mailen naar allersautos@outlook.com
Heel graag tot ziens bij ons bedrijf!
Met vriendelijke groet,
Allers Automotive
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 145 kW (197 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.660 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.360 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 985 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | D |




