

Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC AMG Panodak Luchtvering Burmester HUD
€ 37.9002021114.728 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2021 |
| APK | 11 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 71.066 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Mooie mercedes-benz Glc-klasse 300e Hybrid Premium met AMG Line.
Voorzien van bijna alle opties!!
Luchtvering
Panoramadak
head up display
Stoelventilatie
Burmester
Prijs is incl BTW
Bandenmaat: 235/55 R19
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 287 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 27 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
IEDERE DONDERDAG GESLOTEN!!
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via ASM Autoservice Marten kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersonen zijn Marc Wijckmans bereikbaar op telefoonnummer: 06-36314567 of Edwin Bosmans bereikbaar op telefoonnummer 06-39893044 of via e-mail op info.bosmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 06-54343808
Omdat we veel onderweg zijn kan mail niet altijd worden beantwoord.
Bezichtiging van een voertuig alleen op afspraak.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.445 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,2 l/100km (1 op 45,5) |
| CO2-uitstoot | 51 g/km |
| Energielabel | A |




