

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juli 2020 |
| APK | 31 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 266.441 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Mercedes-Benz GLC 63 S AMG 4MATIC+ Coupé, een high-performance SUV met krachtige V8 motor, luxe afwerking en een zeer complete uitrusting.
Deze GLC 63 S Coupé combineert brute AMG-prestaties met dagelijks comfort en een opvallende coupé-uitstraling. De krachtige V8 in combinatie met 4MATIC+ vierwielaandrijving zorgt voor indrukwekkende prestaties, veel grip en een sportieve rijervaring.
De auto is oorspronkelijk nieuw samengesteld door de eerste eigenaar, destijds actief als directeur binnen Mercedes-Benz in Duitsland. Een bijzonder detail dat goed past bij de samenstelling, uitvoering en staat van deze GLC 63 S.
Belangrijkste opties en uitrusting
• AMG 63 S uitvoering
• 4MATIC+ vierwielaandrijving
• Panoramadak
• Burmester premium soundsysteem
• Head-up display
• Keyless entry en start
• Elektrische memory stoelen
• AMG Performance interieur en exterieur
• 360° camera
• Digitale cockpit
• Navigatiesysteem
• Stoelverwarming
• LED verlichting
• Rijassistentiesystemen
• Parkeersensoren voor en achter
• Climate control
• Sportstoelen
• AMG sportstuur
Staat en gebruik
De auto verkeert in nette staat en rijdt zoals je van een AMG mag verwachten: extreem krachtig, strak en comfortabel. Een bijzonder exemplaar met sterke historie en de juiste uitrusting.
Interesse?
Neem contact op met Motorway Exclusive voor meer informatie of een bezichtiging. Inruil mogelijk, alle keuringen zijn welkom.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Pianolak interieur afwerking
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"""
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Geluidwerend glas
- Glazen schuif-/kanteldak
- Kleur wit
- Kleur zwart
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Burmester soundsystem
- Memorystoelen
- Sfeer verlichting
Meer informatie
Bandenmaat voor: 265/45 R20
Bandenmaat achter: 295/40 R20
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wij zijn een BOVAG erkend autobedrijf. Je koopt bij ons met zekerheid, duidelijke voorwaarden en focus op kwaliteit en service.
Inruil, consignatieverkoop, financiering en garantie zijn mogelijk.
Financiering, ook zakelijk, vaak binnen 24 uur rond na acceptatie.
Bezichtiging uitsluitend op afspraak. Zo weet je zeker dat de auto beschikbaar is en dat wij alle tijd voor je nemen.
Plan direct je afspraak via 070 - 720 0602, bellen of WhatsApp.
Bekijk het actuele aanbod op www.motorway-exclusive.nl
Motorway Premium Afleverpakket, €1.495, optioneel
Onderhoudsbeurt, 40-punten inspectie, nieuwe APK bij aflevering, 12 maanden garantie, voorwaarden op aanvraag, complete poetsbeurt, interieur en exterieur, en een volle tank.
Uitbreiding van garantie is mogelijk, ook zakelijk.
Geen afleverkosten, wat je ziet is wat je betaalt.
Alle informatie is met zorg samengesteld, controleer zelf de specificaties en uitrusting, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vragen? Bel of WhatsApp 070 - 720 0602.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.982 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.730 x 1.890 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.400 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 536 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,3 l/100km (1 op 8,1) |
| CO2-uitstoot | 279 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Motorway Exclusive B.V.
Loosduinseweg 8712571 AV Den Haag

















































































