
Mercedes-Benz GLC Coupe
300e 4MATIC Business Solution Luxury | Night | Trekhaak | Stoelverwarming | Parkeercamera |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2020 |
| APK | 9 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 73.025 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Deze Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé. Hybride rijden is de ideale middenweg. Deze Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé biedt die mogelijkheid. Goedkoper rijden, schoner rijden en zo nodig over op benzine. De ideale combi! Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Tot de uitrusting van deze Mercedes-Benz behoren ook LED koplampen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en variabele stuurbekrachtiging.
Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. De snelste of zuinigste weg? Het full map navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Deze Mercedes-Benz is voorzien van DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé samen. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. U bent mede dankzij autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Modelcode: C253
Maten en gewichten
Laadvermogen: 670 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 54 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
- Mercedes-Benz Certified (zonder meerprijs):
Garantie 24 maand
Mobilo pechhulp
Onderhoudshistorie bekend
Complete inspectie
Connectiviteit
Gegarandeerde km stand
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Mercedes-Benz Certified (24 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 235 kW (320 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.930 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.940 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.610 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,8 s |
| Actieradius | 46 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,2 l/100km (1 op 45,5) |
| CO2-uitstoot | 54 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Harderwijk
Stephensonstraat 53846 AK Harderwijk


















