

Mercedes-Benz GLA
250 e AMG Line PANORAMADAK | NAVIGATIE | ACHTERUITRIJCAMERA
€ 39.950202353.828 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2023 |
| APK | 3 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.910 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Deze jongvolwassen Mercedes-Benz GLA-klasse met de nieuwste technologie aan boord is net lekker voor u ingereden. Als ook de uitstraling een beetje pittig mag, komt de AMG-styling mooi van pas. Dankzij zijn verbrandingsmotor en de elektromotor is het brandstofverbruik van deze auto laag in zijn klasse. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Mercedes-Benz GLA-klasse heeft verwarmbare voorstoelen. Zon en frisse lucht krijgen vrij spel dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
Uw rit wordt comfortabel en veilig gemaakt door het digitale dashboard dat alles projecteert wat u wenst in de digitale wereld van mobiliteit. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Dankzij Connected Services weet u precies waar uw auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Deze Mercedes-Benz is voorzien van sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en keyless entry.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. De auto is ook uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Modelreeks: 2020 - 2023
Modelcode: H247
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 804 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 754 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.850 x 1.611 mm |
| gewicht | 1.670 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.295 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 63 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,3 l/100km (1 op 76,9) |
| CO2-uitstoot | 34 g/km |
| Energielabel | A |




