

Mercedes-Benz GLA
200 AMG Line | MBUX | Trekhaak | Sfeer | Multibeam LED | 19 inch |
€ 36.495202146.186 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2021 |
| APK | 11 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 65.756 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
We mogen weer een hele leuke Mercedes GLA 200 met AMG pakket aan de collectie toevoegen. Gehuld in ‘Polar White’ met een zwart ‘AMG Artico Dinamica’ lederen/alcantara interieur. Uiteraard voorzien van de allerbelangrijkste opties zoals: Parkeerpakket, Nightpakket, AMG pakket, Business pakket, Licht- en zichtpakket, 19 inch lichtmetalen wielen, Stoelverwarming, Multibeam LED, Sfeerverlichting, Midline sound system, Alarmsysteem, Trekhaak, DAB radio, MBUX navigatie, Apple Carplay, Android Auto en ga zo maar door. Uiteraard in Linkerbaan-waardige staat, keurig onderhouden en helemaal klaar voor de volgende liefhebber dan wel liefhebster. Graag tot snel in Harderwijk!
Mercedes GLA-klasse 200 AMG Line | MBUX | Trekhaak | Sfeer | Multibeam LED | 19 inch |
Om teleurstellingen te voorkomen is het raadzaam om voor vertrek even contact op te nemen met ons. Onze bezichtigingen en proefritten gaan op afspraak. Wij leveren al onze auto’s geheel rijklaar af. Dit is inclusief 6 maanden Linkerbaan huisgarantie, mits de fabrieksgarantie verlopen is. Geen bijkomende kosten en nog belangrijker: geen verrassingen achteraf. Kijk op www.linkerbaan.com voor meer informatie over ons bedrijf, onze filosofie en onze liefde voor bijzondere, linkerbaan-waardige auto's. Financiering van uw nieuwe auto en inruil van uw huidige auto is uiteraard ook mogelijk. Met uiterste zorg proberen wij de informatie op onze website en in onze advertenties zo correct mogelijk weer te geven. Eventuele prijswijzingen en typefouten zijn voorbehouden. Wij zien u graag snel in Harderwijk!
Pakket: Night pakket
Pakket: Parkeer pakket
Pakket: Trekhaak pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Linkerbaan
Westeinde 106
3844 DR Harderwijk
0384580956
info@linkerbaan.com
www.linkerbaan.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.850 x 1.611 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.385 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 641 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |





