Mercedes-Benz GLA

200 AMG Line Panorama Dak/360 cam/Burmester surround.

PoweredBy
Mercedes-Benz GLA
200 AMG Line Panorama Dak/360 cam/Burmester surround.
€ 48.500202520.035 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurRood (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 26 februari 2025
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf den Hartog

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Mercedes-Benz GLA is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Mercedes-Benz GLA

Omschrijving

De Mercedes-Benz GLA-klasse is ontworpen als een alleskunner waarmee u zowel in de stad als in de buitengebieden uit de voeten kunt. Deze auto is van 2025 en heeft 20035 kilometer op de teller staan. Geniet van de sportieve uitstraling en de fraaie details die de AMG-styling deze auto geeft. Deze stoere auto wordt aangedreven door een benzinemotor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

Het digitale dashboard vertelt u onderweg alles dat bijdraagt aan een veilige, efficiënte rit. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Rijden-stilstaan, rijden-stilstaan. Niks is irritanter en vermoeiender dan filerijden. Daar heeft deze Mercedes-Benz GLA-klasse een oplossing voor: de file assistent, die met radarmeting permanent het tempo aanpast op de voorligger. Zelfs als die stopt. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, WIFI-hotspot, electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur en draadloos opladen.

In de Mercedes-Benz GLA-klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Als u nieuwsgierig bent naar deze Mercedes-Benz GLA-klasse, neem dan snel contact met ons op.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • AMG-styling
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Chroom delen exterieur
  • File assistent
  • Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"

Infotainment

  • Audio-installatie
  • Navigatiesysteem full map + hard disk

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Carbonafwerking interieur
  • Comfortstoel(en)
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • Techniek-pakket (automatische snelheidsbegrenzing ISA, Bots herkenning systeem, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, File assistent, Matrix led koplampen, uitstap waarschuwing)
  • Winter-pakket (ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar)
  • automatische snelheidsbegrenzing ISA
  • Bluetooth
  • Bots herkenning systeem
  • comfort sportstoel(en)
  • Connected services
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • Draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas achter
  • hemelbekleding donker
  • kunstlederen/microvezel bekleding
  • lendesteun(en) verstelbaar
  • Matrix led koplampen
  • multimedia scherm middel
  • Premium Pack (Audio-installatie)
  • Rijstrooksensor met correctie
  • ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
  • schakelpaddles
  • stuur nappaleder
  • uitstap waarschuwing
  • Variabele stuuroverbrenging
  • WiFi

Meer informatie

Modelreeks: mei 2023 - jan. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Licht grijs
Beschikbare afleverpakketten:

  • BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
  • BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf

Kenteken: 2550
Fabrikant: Autobedrijf den Hartog Moriaanseweg West 62 3222AD HELLEVOETSLUIS, NL 0181333555 http://www.autodenhartog.nl info@autodenhartog.nl

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurRood (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 7 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.332 cc
Max. vermogen 121 kW (165 pk)
Max. koppel 270 Nm
Massa 1.470 kg
Inhoud brandstoftank 43 l
Topsnelheid 210 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,9 s
Actieradius 651 km
Brandstofverbruik gecombineerd 6,6 l/100km (1 op 15,2)
EnergielabelC

Opties

Autobedrijf den Hartog

Moriaanseweg West 62
3222 AD Hellevoetsluis
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Autobedrijf den Hartog

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Mercedes-Benz GLA is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Mercedes-Benz GLA

Meer Mercedes-Benz GLA

Naar model pagina