
Mercedes-Benz G-klasse
AMG 63 Designo Aut7 | CARBON | Schuif/ kanteldak | Harman Kardon | Distronic Plus (adaptive cruise) | Stoelventilatie + 4x stoelverwarming | Trekhaak | Entertainment systeem achter passagiers

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juni 2015 |
| APK | 10 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 217.099 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 476 - € 526 |
Omschrijving
Topklasse Mercedes G-klasse 63 AMG Designo | 544pk AWD | Electrisch schuif/ kanteldak | Harman Kardon soundsystem | LED pakket | Meervoudig electrisch verstelbare comfortzetels met memory | Stoelventilatie en stoelverwarming 4x | Carbon pakket interieur | Navigatie | Camera | Dodehoek detectie | Adaptieve cruise control (Distronic Plus) | Entertainmentsysteem achterpassagiers | Standkachel | Verwarmde voorruit | Trekhaak | Optioneel 1 jaar garantie € 2.999,- | alarm, AMG-styling, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, armsteun voor, audio-navigatie full map + hard disk + CD-wiss., bandenspanningscontrolesysteem, bestuurdersairbag, binnenspiegel automatisch dimmend, bi-xenon koplampen, Brake Assist System, buitenspiegel(s) automatisch dimmend, buitenspiegels elektr. met geheugen, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels verwarmbaar, centrale vergrendeling met afstandsbediening, chroom delen exterieur, cruise control, dimlichten automatisch, electronic climate control, elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, elektrische ramen voor en achter, Elektronisch Sper Differentieel, Elektronisch Stabiliteits Programma, hill hold functie, koplampreiniging, LED dagrijverlichting, lichtmetalen velgen 20", luxe lederen bekleding, metaalkleur, passagiersairbag, regensensor, schakelmogelijkheid aan stuurwiel, side-skirts, start/stop systeem, stuur multifunctioneel, stuurbekrachtiging, stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen, treeplanken, voor-en achterspoiler, voorstoelen en achterbank verwarmd, warmtewerend glas, zij airbag(s) voor, audio installatie premium, bagage-scheidingsnet, carbonafwerking interieur, cruise control adaptief, dodehoek detectie, elektrisch schuif-/kanteldak, entertainment system achter, interieur voorverwarming/(koeling), trekhaak, verwarmde voorruit, Parkeer pakket, achteruitrijcamera, parkeersensor voor en achter.
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen
Modelreeks: jul. 2012 - jul. 2015
Modelcode: W460/ 461/ 463
Maten en gewichten
Laadvermogen: 750 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Garantie optioneel op aanvraag
Garantie: 1 of 2 jaar altijd tegen meerprijs
Productveiligheid
Fabrikant: De Autobemiddelaar Brandersplaats 8 3011EV ROTTERDAM, NL 0104131704 http://www.deautobemiddelaar.nl info@deautobemiddelaar.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- koplampreiniging
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatie full map + hard disk
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieur
- Luxe lederen bekleding
- Vollederen interieur
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Zonnedak
Veiligheid
- LED buitenverlichting
Overige
- 1) Bekijk onze website www.autobemiddelaar.nl voor alle foto's
- Bluetooth
- entertainment system achter
- INRUIL MOGELIJK
- interieur voorverwarming/(koeling)
- NAP
- Nationale Autopas
- Optioneel 1 Jaar Garantie
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor en achter)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
Bedrijfsinformatie
Inruil mogelijk.
Parkeren achterzijde: Brandersplaats 8, 3011 EV, Rotterdam
Voor nadere info of voor het maken van een bezichtigingsafspraak: 010-4131704/ 06-26534147.
Al onze auto's zijn na telefonische afspraak bij ons te bezichtigen.
Wij zijn (OP AFSPAAK 010-4131704) geopend van dinsdag t/m vrijdag 9:30 - 17:00 uur en zaterdag 9:30 - 16:00 uur. Zondag en maandag zijn wij gesloten.
Aan de genoemde opties, accessoires en specificatie in de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Garantie is ten alle tijden op aanvraag en tegen aanvullende kosten.


Rij-impressie Mercedes GLK en G 63 AMG
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.461 cc |
| Max. vermogen | 400 kW (545 pk) |
| Max. koppel | 760 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.770 x 1.860 x 1.950 mm |
| Draaicirkel | 13,6 m |
| gewicht | 2.450 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 2.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 96 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 695 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,9 l/100km (1 op 7,2) |
| CO2-uitstoot | 322 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
De Autobemiddelaar Uw Automakelaar
Brandersplaats 83011 EV Rotterdam





















































