
Mercedes-Benz E-klasse
Cabrio AMG 53 4M Premium Plus Luchtvering Aircap Nappa Leder Burmester Stoelventilatie HUD

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2019 |
| APK | 10 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 151.162 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Autobedrijf Schouten biedt u deze Mercedes-Benz E-Klasse Cabrio AMG 53 4MATIC Premium Plus aan, met nog maar 71.630 KM. Het exterieur van deze gave AMG is uitgevoerd in de metallic kleur: 'Selenitgrau', gecombineerd met een zwart lederen interieur. Verder beschikt de Mercedes-Benz E-Klasse Cabrio AMG 53 4MATIC Premium Plus over een mooie lijst met opties. Denk hierbij aan fabrieksopties zoals:
- 288 Aircap
- P50 Cabrio Comfort pakket
- 501 Camerasysteem 360°
- 464 Widescreen Display
- 233 Distronic Plus (Cruise Control met afstandsregeling
- 463 Head-up Display
- P17 Keyless Pakket
- 275 Memory Pakket
- 399 Multicontourstoelen voor
- 642 Multibeam LED
- P60 Night Pakket
- 810 Surround Sound Systeem Burmester
- DB1 Uitrustingspakket: Business
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Mocht u liever telefonisch contact hebben verzoeken wij u om te bellen naar 0341-556510. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Softback-kap
- Sportpakket
Infotainment
- Burmester geluidsinstallatie
- Audio installatie premium
- Draadloze Telefoonlader
- Multimedia systeem
Interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnedak
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
Overige
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijassistentiepakket (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie)
- Spoor-pakket (Rijstrooksensor met correctie)
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bots herkenning systeem
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - mrt. 2020
Modelcode: A238
Maten en gewichten
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schouten B.V. Lokhorstweg 3 3851SE ERMELO, NL 0341556510 http://www.autobedrijfschouten.nl verkoop@autobedrijfschouten.nl
Bedrijfsinformatie
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.999 cc |
| Max. vermogen | 336 kW (458 pk) |
| Max. koppel | 520 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.826 x 1.860 x 1.428 mm |
| gewicht | 1.955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.475 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Actieradius | 741 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| CO2-uitstoot | 215 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Schouten B.V.
Lokhorstweg 33851 SE Ermelo





















































