
Mercedes-Benz E-klasse
200 Business Solution AMG Airco ECC | Sfeer | Cruise Control | Camera | Navigatie | Isofix | NAP

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2018 |
| APK | 10 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 59.170 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Bij deze Mercedes-Benz E klasse zijn 2 originele sleutels aanwezig en is voorzien van digitaal onderhoudsboekje. Tegen meerprijs is deze occasion af te leveren met nieuwe APK, onderhoudsbeurt ( indien nodig ) en 12 maanden BOVAG garantie, meerprijs €1195,-
Of u nu stadsritten maakt of langdurig op snelwegen bent, het rijden met de Mercedes-Benz E-klasse is steeds een genoegen. Het onderstel biedt comfort en sportiviteit, het interieur is ruim en weldadig en deze auto heeft alle systemen aan boord om uw ritten zo veilig mogelijk te maken. De AMG-styling accentueert het sportieve karakter van deze Mercedes-Benz. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Het lederen interieur ademt luxe, en het zit uiteraard fantastisch. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. De sportstoelen houden u en uw passagier stevig vast tijdens een snelle rit, maar bieden ook altijd comfortabele ondersteuning. Tot de uitrusting van deze Mercedes-Benz behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, sportonderstel, halflederen bekleding en warmtewerend glas.
Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Handig en veilig: Connected Services. Alle vitale functies en data van de auto checkt u via de app op uw smartphone. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het full map navigatiesysteem wijst de weg! De aanwezige WIFI-hotspot zorgt voor 100% connectivity waar u ook bent. Ook is de Mercedes-Benz uitgerust met: WIFI-hotspot, electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz E-klasse samen. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Mercedes-Benz bovendien brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit maken met deze Mercedes-Benz E-klasse? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Lederen interieurdelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 19" vijfdubbelspaaks AMG velgen (RTD)
- Bots herkenning systeem
- Connectiviteitspakket Navigatie (PBF)
- Stoelverwarming voor (873)
- AGILITY CONTROL-onderstel (677)
- Antidiefstalpakket (P54)
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Connectiviteitspakket (PBF)
- Dashboard en portieren nappaleder (U38)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (891)
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2016 - jun. 2018
Modelcode: W213
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 294 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.195): Full Service Pakket: * Nieuwe APK keuring * Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave ( wanneer nodig ) * Controle distributieriem , vervanging tegen meerprijs. * Voertuig wordt schoon afgeleverd * Technische controle * Kentekenregistratie * Vrijwaren inruilauto * 12 maanden garantie of een maximum van 20.000 kilometer
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Menges & de Vries Automotive Phileas Foggstraat 90A 7825AM EMMEN, NL 0591820321 http://www.mengesendevries.nl sales@mengesendevries.nl
Bedrijfsinformatie
Onze voorkeur heeft bezichtigen op afspraak. Op deze manier kunnen wij u de volledige aandacht geven die u verdient en het gewenste voertuig klaar zetten voor een uitgebreide proefrit en bezichtiging.
BOVAG bedrijf Menges & De Vries Automotive in Emmen biedt buiten een professionele werkplaats ook nette & goede occasions aan voor aantrekkelijke prijzen. Wilt u de occasion komen bekijken bij ons in Emmen? Dan is het verstandig tevoren te bellen om de beschikbaarheid van de occasion te controleren. Uiteraard ruilen wij uw huidige auto ook in op een van onze occasions. Bij ons worden alle personen & bedrijfswagens geadverteerd voor scherpe meeneemprijzen. Gaat uw voorkeur uit naar rijklaar en inclusief 12 maanden BOVAG garantie? Voor €1195,- inclusief BTW bent u volledig ontzorgd. Hier bij inbegrepen, volledige service inspectie, onderhoud volgens fabrieksopgaven en nieuwe APK. Woont u niet in de buurt en u wilt voor garantie naar uw eigen BOVAG garage? Dat kan! Wij bieden BOVAG netwerkdekking aan tegen meerprijs. U kunt eventuele garantiewerkzaamheden dan bij uw eigen garage laten herstellen. Voor bedrijfsauto's geld een garantietermijn van 6 maanden.
Wist u dat u ook via WhatsApp een inruilvoorstel kunt ontvangen? Wanneer u ons enkele foto's en aanvullende informatie stuurt krijgt u van ons een passend inruilvoorstel! Ons WhatsApp nummer is 0591-820 321 ( Tijdens kantoor uren )
Wij zien u graag in onze zaak in Emmen of bel 0591 - 820 321
Phileas Foggstraat 90a
7825AM Emmen
sales@mengesendevries.nl
www.mengesendevries.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!


BMW 520d vs. Mercedes E 220d - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.990 x 1.910 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.245 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 1.047 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Menges & de Vries Automotive
Phileas Foggstraat 907825 AM Emmen

















































