

Mercedes-Benz E-klasse
Combi 200 K. Classic
€ 1.9992004432.166 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2004 |
| APK | 29 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Ervaar comfort en luxe met de Mercedes E-klasse Combi 200 K Avantgarde: automaat, trekhaak, xenon, multifunctioneel stuur.
Mercedes E200 Combi Avantgarde 2e Eigenaar - NAP - Automaat
- Kenteken: 26-NT-TL
- Merk: Mercedes
- Model: E-klasse Combi
- Tellerstand: 432166 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1796 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 271 941
- Vermogen: 120 kW / 163pk
- Ledig gewicht: 1645 kg
- Max. trekgewicht: 2100 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Niveauregeling automatisch
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- CD-wisselaar
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Motorrestwarmte-installatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Elektronische remkrachtverdeling
Mercedes E-klasse Combi 200 K Avantgarde – Kenteken 26-NTTL
Deze Mercedes E-klasse Combi combineert luxe, comfort en toptechniek. Perfect voor zowel lange ritten als korte stukjes rijden. Met zijn krachtige benzinemotor en automatische transmissie staat hij garant voor nog vele kilometers rijplezier.
Belangrijkste kenmerken:
- Automaat
- NAP
- Multifunctioneel stuur
- Automatische airco
- Elektrische ramen en spiegels
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Xenonverlichting voor optimaal zicht in het donker
- 16 inch lichtmetalen velgen
- Halflederen bekleding
- Warmtewerend glas
- In delen neerklapbare achterbank
- Verstelbare lendensteunen
Extra’s en gebruiksgemak:
- Voorzien van trekhaak – ideaal als caravantrekker
- Bediening audio-installatie via stuurknoppen
- Parkeersensoren voor veilig inparkeren
- Automatisch inschakelbare verlichting en regensensor
- Cruise control en buitentemperatuurmeter
- Automatisch dimmende buitenspiegels
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bagage-afdekhoes en boordcomputer
Auto heeft gebruikssporen zie de foto's. Tijdens sturen geluid hoorbaar van veer of onderstel!
Ervaar zelf het comfort en de luxe van deze Mercedes. Wij zetten hem graag klaar voor een proefrit. Neem direct contact met ons op via mail of telefoon!
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R16
Laadvermogen: 650 kg
Wielbasis: 285 cm
Emissieklasse: Euro 4
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.796 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.850 x 1.820 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.645 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.295 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 690 - 1.950 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,3 l/100km (1 op 7,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| CO2-uitstoot | 225 g/km |
| Energielabel | D |





