

Mercedes-Benz E-klasse
220 d Premium Plus
€ 26.4542019238.374 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Onbekend
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 januari 2019 |
| APK | 10 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 76.361 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 549 - € 575 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De krachtige motor geeft deze Mercedes-Benz uitstekende prestaties. De auto is voorzien van leren bekleding - een fraaie en sfeerverhogende extra. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Het elektrisch bediende glazenpanorama dak zorgt voor licht en gevoel van ruime. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen, verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De geluidskwaliteit aan boord is 'next level' dankzij het high performance audiosysteem. Verdere voorzieningen op dit systeem zijn: navigatiesysteem, multifunctioneel lederen stuur en dashboard met spraakbediening. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. Is het maar een buitje of een constante regenstroom? De regensensor reageert altijd accuraat! Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn sportstuur met schakelpaddels, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Als bestuurder van deze Mercedes-Benz bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het accident avoidance system kijkt met u mee en helpt om ongevallen te voorkomen. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Verder is deze auto uitgerust met frontale botsbescherming en dodehoekdetectie.
Wilt u met deze Mercedes-Benz E-klasse een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 294 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Een beller is sneller, i.v.m. drukte zijn wij helaas niet te allen tijde in de gelegenheid e-mails te beantwoorden.
Tevens is de beste optie voor inruil, dat u een bezoek brengt in onze showroom. Om de juiste prijs indicatie vast te stellen. Is dit voor u niet mogelijk dan graag een uitgebreide email met daarin een zo goed mogelijke beschrijving van u auto, met mogelijke foto's en prijsindicatie.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Garantie!
Garantie op reparaties.
Vakkundig en betrouwbaar.
Duidelijke voorwaarden.
Gespecificeerde factureren.
Bemiddeling bij klachten.
Garantie als de aankoopwaarde hoger is dan €4500,- en dat de kilometerstand lager is dan 150.000KM. Voor de volledige voorwaarden en meer informatie,
3 maanden huisgarantie pakket €295,00.-
12 maanden garantie pakket €595,00.-
Buiten onze werktijden bent u ook van harte welkom, echter alleen op afspraak. Voor meer informatie, vragen of afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Wij staan u graag te woord.
Autoflex Grootebroek
RDW Erkend Autobedrijf
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 1.850 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.580 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 1.534 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | B |





