Mercedes-Benz CLK

Cabrio 500 Elegance Aut. |V8 | Origineel Nederlands | Prachtstaat | Stoelverwarming | Xenon | Historie |

PoweredBy
Mercedes-Benz CLK
Cabrio 500 Elegance Aut. |V8 | Origineel Nederlands | Prachtstaat | Stoelverwarming | Xenon | Historie |
€ 12.9452004176.985 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 28 mei 2004
APK 10 juli 2025
BTW aftrekbaar nee
Wegenbelasting/3mnd € 295 - € 326

Omschrijving

U N I E K E En zeer goed onderhouden Mercedes CLK uit het jaar 2004! Dit exemplaar is voorzien van de legendarische V8 benzine motor en is ook nog eens origineel Nederlands geleverd!

Super leuke en goed onderhouden CLK500 welke wij hebben ingeruild. Zowel van binnen als buiten in nette staat. Onderhoudshistorie en NAP zijn kloppend en aanwezig. Loopt en rijd uitstekend! Prachtige en goed uitgevoerde Mercedes CLK500 uit het jaar 2004. We hebben het hier over een origineel Nederlands geleverde auto uit het jaar 2004. We kennen de vorige eigenaar en kunnen opmerken dat er altijd netjes met de auto is omgegaan. Zowel van binnen als buiten ziet de Mercedes er netjes uit en onder de motorkap vinden we de zeer krachtige en betrouwbare 500 V8 benzine motor. Gezien de leeftijd is dit exemplaar te berijden als Youngtimer en heeft u heel veel auto tegen een schappelijke bijtelling. De onderhoudshistorie is aanwezig evenals een kloppende nationale autopas.

De optielijst is tevens erg uitgebreid, zo vinden we onder andere:
- Lederen stoelen
- ORIGINEEL NEDERLANDS
- Xenon verlichting
- Navigatie (voorbereiding)
- Elektrische stoelen
- Volledige historie
- Lichtmetalen velgen
- Parkeersensoren
- Etc..

Kortom een eerlijke en nette CLK. Komt u snel eens kijken?

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Verbruiksmeter
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Koplampreiniging
  • Motorrestwarmte-installatie

Meer informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:

  • Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
  • Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Servicebeurt - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
  • Pakket voor Exclusieve auto's (€ 1.995): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift) - 6 maanden garantie

Bedrijfsinformatie

Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.

Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683.

LET OP:

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 4.966 cc
Max. vermogen 225 kW (306 pk)
Max. koppel 460 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.638 x 1.740 x 1.413 mm
Massa 1.685 kg
Max. toelaatbare massa 2.225 kg
Aanhangermassa geremd 1.500 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 390 l
Inhoud brandstoftank 62 l
Topsnelheid 250 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,2 s
Actieradius 534 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 17,2 l/100km (1 op 5,8)
Brandstofverbruik buitenweg 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik gecombineerd 11,6 l/100km (1 op 8,6)
CO2-uitstoot 278 g/km
EnergielabelG

Opties

Plexat Automotive B.V.

Driestweg 1
6721 NG Bennekom

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Plexat Automotive B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mercedes-Benz CLK is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mercedes-Benz CLK