

Mercedes-Benz CLA
200 Ambition | Org. NL | Navigatie | Cruise Control | Airco | 18 Inch LMV
€ 14.4502014155.783 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2014 |
| APK | 4 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.499 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Deze Mercedes-Benz CLA 200 uit 2014 is origineel Nederlands geleverd en keurig volgens schema onderhouden. De laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd op 27-06-2025. Zie fotoreportage.
De Mercedes-Benz CLA onderscheidt zich door zijn sportieve coupélijnen en dynamische uitstraling, gecombineerd met het comfort en de luxe die u van Mercedes-Benz mag verwachten. Het model biedt een stabiele en verfijnde rijervaring, terwijl de directe besturing en het sportieve onderstel zorgen voor een betrokken gevoel achter het stuur. Dankzij de schakelflippers aan het stuur krijgt het rijden bovendien een extra sportieve dimensie.
Dit exemplaar is daarnaast uitgerust met een uitlaatklep, wat zorgt voor een sportievere soundbeleving en het dynamische karakter van de auto extra benadrukt. De combinatie van het elegante design en de sportieve accenten maakt deze CLA tot een opvallende verschijning op de weg.
Het interieur is modern en stijlvol ingericht, met hoogwaardige materialen en een cockpit die volledig gericht is op comfort en gebruiksgemak. De aanwezige voorzieningen zorgen ervoor dat zowel korte ritten als langere afstanden aangenaam verlopen.
O.a. uitgevoerd met: uitlaatklep, schakelflippers, navigatiesysteem, cruise control airconditioning, etc..
Deze Mercedes-Benz CLA is direct beschikbaar bij Auto Synyco voor klanten uit heel Nederland. Neem contact op voor meer informatie of een proefrit.
Modelreeks: apr. 2013 - apr. 2016
Modelcode: C117
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: Auto Synyco BV Leeuwarderweg 10 8801BV FRANEKER, NL 0517-392222 http://www.synyco.nl info@synyco.nl
Auto Synyco is een onafhankelijk BOVAG-autobedrijf in Franeker, actief sinds 1952.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions met een bekende herkomst en heldere voertuiginformatie.
Je kunt rekenen op transparante prijzen, eerlijke communicatie en persoonlijke service.
Bezoek onze showroom of maak gebruik van extra gemak zoals een proefrit of aflevering aan huis.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.330 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | A |




