

Mercedes-Benz CLA
200 PANO / NAVI / CAMERA
€ 11.5002014166.015 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2014 |
| APK | 30 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.854 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Modelreeks: apr. 2013 - apr. 2016
Modelcode: C117
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 7
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: Venza Automotive B.V. De Steiger 21a 1351AB ALMERE, NL 0648333553 http://www.venza.nl info@venza.nl
Alle prijzen zijn incl. bpm en NL kenteken. Alle prijzen zijn onderhandelbaar. Zowel onze showroom als de werkplaats is open van dinsdag t/m zaterdag van 9:00 t0t 18:00 uur.LET OP!! MAANDAG'S GESLOTEN.
Welkom bij Venza Usa Cars, adres voor de nieuwste luxe auto's uit de VS.
Venza staat bekend om zijn uitsluitend met zorg geselecteerde automobielen die voorzien zijn van volledige historie en ook 100% NAP!! Wij heten u van harte welkom in onze showroom aan de Steiger 23 te Almere Haven. Onder genot van een kopje koffie en deskundig advies kunt u bepalen of wij uw droomauto hebben staan. Of wellicht voor u kunnen zoeken. Financiering en inruil alle merken behoren ook tot de mogelijkheden. Garantiemogelijkheden zijn enorm, U kunt garantie verlengen en externe garantiepakketten erbij kopen waarbij garantie-reparaties bij uw eigen garage uitgevoerd kunnen worden zodat U voor garantie-zaken niet helemaal naar Almere hoeft te rijden.
Prijswijzigingen en spelfouten voorbehouden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internet website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop altijd de zaken (bijvoorbeeld opties) die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | B |




