

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 september 2013 |
| APK | 25 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.531 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Deze occasion wordt aangeboden door Garage G. Geurtsen, al sinds 1986 actief in de autobranche. Vraag naar onze Financial Lease mogelijkheden!
U krijgt de auto afgeleverd met een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en de auto heeft een technische controle en tevens zijn de vloeistoffen en bandenspanning gecontroleerd en bijgevuld. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Informeer bij de verkoper zodat u weet wat de mogelijkheden zijn. Uw in te ruilen auto is bij ons van harte welkom. Wij doen onze uiterste best om de informatie op deze internetsite zo exact en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Bel voor meer informatie of een bezichtiging met een van onze verkoopadviseurs. U bent van harte welkom in Veenendaal! Garage G. Geurtsen B.V. Een zaak van vertrouwen!
Wist u dat wij specialist zijn op het gebied van 7-zitters? Wij daar een speciale website voor hebben? 7zitter.nl Daar vind u ontzettend veel informatie over 7-persoons auto's.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Bi-xenonkoplampen met dynamische koplamphoogteregeling en geïntegreerd dagrijlicht,led-richtingaanwijzers, led-parkeerlicht, koplampreinigingsinstallatie en led-achterlichten (614)
- koplampreiniging
Infotainment
- Harman Kardon Logic 7 surround sound system (810)
Interieur & Comfort
- Voorpassagiersstoel elektrisch verstelbaar met memoryfunctie (242)
- lederen interieurdelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor de bestuurder en voorpassagier (U22)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- Spiegelpakket (binnen/buitensp. aut. dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (P49)
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC (parkeersensor voor en achter) (235)
- Exclusiefpakket (Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier, aluminium interieur afwerking) (P34)
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Spoorpakket inclusief spoorassistent en dodehoekassistent (22P)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2016
Modelcode: C117
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 131 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
- Geldige APK.
- RDW-Leges.
- Technische controle.
- Vloeistoffen en bandenspanning controle. - Rijklaar (€ 395 meerprijs):
- Nieuwe APK-keuring.
- Reiniging van binnen en buiten.
- Tenaamstelling.
- Minimaal 1/2 tank brandstof.
- Indien nodig nieuw mattenset.
- Vloeistoffen en bandenspanning controle.
- Technische controle.
- SOH certificaat (bij elektrische of hybride auto's)
* Geen garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Nieuwe APK - Goed op weg (€ 795 meerprijs):
- Nieuwe APK-keuring.
- Reiniging van binnen en buiten.
- Tenaamstelling.
- Minimaal 1/4 tank brandstof.
- Indien nodig nieuw mattenset.
- Vloeistoffen en bandenspanning controle.
- Technische controle.
- Olie verversen + oliefilter vervangen.
- SOH certificaat (bij elektrische of hybride auto's).
* 3 maanden 50% garantievergoeding.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Nieuwe APK - Uitstekend op weg (€ 1.195 meerprijs):
- Nieuwe APK-keuring.
- Reiniging van binnen en buiten.
- Tenaamstelling.
- Minimaal 1/2 tank brandstof.
- Indien nodig nieuw mattenset.
- Vloeistoffen en bandenspanning controle.
- Technische controle.
- Olie verversen + oliefilter vervangen.
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparatie.
- Reservesleutel indien niet aanwezig.
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties.
- Banden minimaal 3 mm profiel.
- Indien nodig aircoservice.
- Indien nodig remvloeistofservice.
- SOH certificaat (bij elektrische of hybride auto's)
* 6 maanden garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): 6 maanden garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK - Zorgeloos op weg (€ 1.695 meerprijs):
- Nieuwe APK-keuring.
- Reiniging van binnen en buiten.
- Tenaamstelling.
- Minimaal 1/2 tank brandstof.
- Indien nodig nieuw mattenset.
- Vloeistoffen en bandenspanning controle.
- Technische controle.
- Olie verversen + oliefilter vervangen.
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparatie.
- Reservesleutel indien niet aanwezig.
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties.
- Banden minimaal 3 mm profiel.
- Indien nodig aircoservice.
- Indien nodig remvloeistofservice.
- SOH certificaat (bij elektrische of hybride auto's)
* 12 maanden garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): 12 maanden garantie (12 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.780 x 1.432 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Garage G. Geurtsen B.V.
Klompersteeg 193905 NA Veenendaal





























































