
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Citan
112 L1 Pro | Trekhaak | Cruise | Camera | Certified 24 mnd garantie
€ 24.950202354.847 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2023 |
| APK | 15 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.695 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
Bel gerust voor een bezichtiging en/of proefrit! Genoemde prijs is excl. BTW/BPM en exclusief € 895,- afleverkosten. Bij de afleverkosten is onze unieke Certified garantie 24 maanden inbegrepen.(tenzij anders vermeld). Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om een afspraak te maken voor een bezichtiging of proefrit i.v.m. aanwezigheid van onze verkoper en/of voertuig. Onze openingstijden Ma/Vrij 8:30 - 18:00 uur, op ZATERDAG zijn wij van 09:00 - 13:00 uur geopend. Voor meer informatie of beschikbaarheid: Mercedes-Benz Baan Twente Hengelo.
Jurre Toenink, 06-57184552 - j.toenink@baantwente.nl
Jan Willem Wegstapel, 06-30849045 - j.wegstapel@baantwente.nl
Meer foto's zijn te zien op onze website, door te klikken op de link onder aan de advertentie wordt u naar onze website verwezen.
Ondanks de zorg die wij besteden aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten in deze advertentie.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterdeuren 180 graden (W50)
- Ahw-kogelkoppeling vast (Q22)
- Chroompakket, interieur (FP4)
- Achteruitrijlicht en mistachterlicht gecombineerd (L23)
- Betonplex in laadruimte
- Bumper in lakkleur (CM0)
- Combi-instrument met high-end boordcomputer (JK3)
- Comfort bestuurderstoel (SL3)
- Comfortstoel(en)
- Dashboardkastje afsluitbaar (FQ3)
- Gebruikershandleiding in Nederlands (X49)
- Gesloten bestelwagen (IF6)
- Gevarendriehoek (Y44)
- Kap schuifdeurrail in lakkleur (T78)
- Klimaatregio 2 (gematigd) (HI2)
- Kunststof bodem laadruimte (V29)
- Mercedes-benz noodoproepsysteem (EY5)
- Middenarmsteun met opbergvak (FG1)
- Remsysteem met abs en asr (BB0)
- Roetfilter
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorruit warmtewerend (FC5)
- Wegrij-assistent (E07)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mei 2022 - jun. 2024
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 506 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Bekledingcode: VF4
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Baan Twente - Mercedes - Hengelo Goudstraat 20 7554ND HENGELO OV, NL 074-2900900 http://www.baantwente.nl leads@baantwente.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.860 x 1.820 mm |
| gewicht | 1.548 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.054 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
Opties
Baan Twente – Mercedes – Hengelo
Goudstraat 207554 ND Hengelo

























