
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Citan
112 Ambiente
€ 16.9502018115.000 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 juli 2018 |
| APK | 12 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.376 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2016 - mrt. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
- Garage Vervaet Kwaliteitscheck (zonder meerprijs): De auto wordt op 50 punten gecontroleerd zodat u weet wat u koopt!
- Meeneemprijs (zonder meerprijs): Standaard tenaamstelling, geldige APK (minimum 14 dagen) en RDW leges
Fabrikant: Garage Vervaet Vaartstraat 1 4571LS AXEL, NL 0115566881 http://www.garagevervaet.nl info@garagevervaet.nl
Bedrijfsinformatie
# De mooiste staan in Axel
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.830 x 1.900 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Garage Vervaet
Vaartstraat 14571 LS Axel















