

Mercedes-Benz AMG-GT
4-Door Coupe AMG 43 4MATIC+ Premium Plus | PANO | BURMESTER | LED | VOLL!
€ 89.950202266.431 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2022 |
| APK | 26 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 186.230 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Nieuw binnen, deze prachtige uitgevoerde, Mercedes-Benz AMG GT 4-Door Coupé AMG 43 4 MATIC+ uit het jaar 2022. Echt een plaatje om te zien en een genot om mee te rijden.
Onderscheidende opties:
* Automaat
* Regelbare kleppensysteem in de uitlaat
* PANO
* Burmester surround sound system
* Luxe leder / alcantara
* Sportvelgen 21 INCH AMG
* Stoelverwarming
* Stoelkoeling
* 360 camera
* Lane assist
* Botswaarschuwing
* LED koplampen
* Multimediasysteem
* Dynamsiche rij instellingen
Bandenmaat voor: 255/45 R19
Bandenmaat achter: 285/40 R19
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 295 cm
Emissieklasse: Euro 6
Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of optie fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag van: 10:00 uur t/m 18:00 uur
Zondag en in de avond op afspraak geopend!
* Extra informatie, een filmpje of een foto nodig? WhatsApp ons!
Tel: +31 85 004 3489
Mobiel/Whatsapp: 085 004 3489
Heeft u een auto om in te ruilen? Dan kunt u ons de foto`s via whatsapp ( 085 004 3489 ) of per mail sturen.
Voor lease- en financieringsmogelijkheden, zowel zakelijk als particulier, helpen wij u ook graag!
Instagram: @Autokasva
Met vriendelijke groet,
Auto Kasva
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.999 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 2.070 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 12,6 m |
| gewicht | 1.940 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 456 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 270 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 842 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Energielabel | G |



