

Mercedes-Benz A-klasse
200d AMG Pano-dak|Leder|Harman/Kardon|Memory|18''|Gedocumenteerd
€ 14.9502016190.504 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2016 |
| APK | 9 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.532 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 462 - € 483 |
Mercedes-Benz A-Klasse 200d Business Solution Plus AMG-Pakket | Panoramadak | Harman/Kardon | Stoelmemory | Leder | Nightpakket | Gedocumenteerd onderhoud | Mountain Grey Metallic
Sportief, luxe en perfect onderhouden – deze Mercedes-Benz A-Klasse 200d volledig AMG uitgevoerd combineert dynamische prestaties met een zeer complete en sportieve uitrusting. Uitgevoerd in de stijlvolle kleur Mountain Grey Metallic met AMG-styling, Nightpakket en zwarte hemelbekleding straalt deze A-Klasse pure klasse en sportiviteit uit.
De krachtige en zuinige 2.2 dieselmotor gekoppeld aan de comfortabele 7G-DCT automatische transmissie zorgt voor een uitstekende rijervaring, zowel onderweg als tijdens lange afstanden.
Deze uitvoering is bijzonder rijk uitgerust met onder andere:
• Panoramisch glazen schuif-/kanteldak
• Harman/Kardon sound system
• Volledig lederen interieur
• Memory pakket op bestuurdersstoel, spiegels en stuurkolom
• AMG Sportpakket & AMG Exclusive pakket
• Nightpakket
• AMG styling exterieur
• AMG vloermatten
• Stoelverwarming
• Achteruitklapbare buitenspiegels
• Blind Spot Assist
• Rijstrookassistent
• Collision Prevention Assist met actieve remfunctie
• PRE-SAFE veiligheidssysteem
• Garmin Map Pilot navigatie
• Cruise control
• Agility Select rijprogramma’s
• Automatische airconditioning
• Licht- en zichtpakket
• LED sfeerverlichting instaplijsten
• Zwarte hemelbekleding
• Multifunctioneel lederen sportstuur
• 18 inch lichtmetalen AMG multispaaks velgen
Daarnaast beschikt deze Mercedes over een gedocumenteerde onderhoudshistorie en verkeert hij zowel technisch als optisch in nette staat.
Bouwjaar: 01-2016
Kilometerstand: 190.504 km
Brandstof: Diesel
Transmissie: Automaat
Kleur: Mountain Grey Metallic
Een zeer complete en sportieve A-Klasse met luxe uitstraling en hoogwaardige opties. Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Luitjes Car Company is een zeer goed gewaardeerd autobedrijf in Noord-Holland en ver daarbuiten. Het adres voor enkel KWALITEITSOCCASIONS, die nooit ernstige schade hebben gehad en stuk voor stuk zijn voorzien van een grondige pre-inspectie. Zo heeft u altijd zekerheid over de kilometerstand, het onderhoudsverleden, en een geldige APK. Voor meer zekerheid bieden wij de service waar u naar verlangt, denk aan onderhoud, garantie en andere werkzaamheden naar wens van u waar wij dan ook een geheel passende prijs bij zullen vinden. Inruil is altijd mogelijk, evenals betaling per maand. Onze voorraad wisselt wekelijks waardoor niet elke auto de website haalt. Bel gerust als u een specifieke vraag heeft, bij Luitjes Car Company helpen we u graag verder!
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Dagelijks geopend van 08:00uur tot 17:00uur
Zaterdags van 09:00uur tot 16:00uur
Zondags gesloten.
Modelreeks: 2015 - 2018
Modelcode: W176
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 270 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 103 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs:
Genoemde prijs betreft een meeneemprijs inclusief Apk en tenaamstelling, tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad.
*Optionele pakketten zijn mogelijk, vraag naar de mogelijkheden!
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.292 x 1.780 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.385 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.157 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | E |




