
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz A-klasse
200 Turbo Avantgarde 193PK 5DEURS! NAVI l CRUISE l AIRCO l LEER l LMV l TOPSTAAT l DEALER OH!

Mercedes-Benz A-klasse
200 Turbo Avantgarde 193PK 5DEURS! NAVI l CRUISE l AIRCO l LEER l LMV l TOPSTAAT l DEALER OH!
€ 4.8902009169.358 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 juni 2009 |
| APK | 14 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
UNIEKE A-klasse A200 TURBO MET ORIGINEEL 193PK! SCHADEVRIJ, 2 SLEUTELS, GOED ONDERHOUDEN, ZEER MOOI, 2e EIGENAAR AANTOONBAAR, AUTO RIJDT, REMT, SCHAKELT ZOALS HET HOORT, Vol met de juiste optie's! AUTO MOET GEZIEN WORDEN! Mercedes-Benz A-klasse 200 Turbo Avantgarde 193PK 5DEURS! NAVI l CRUISE l AIRCO l LEER l LMV l TOPSTAAT l DEALER OH!
Dit is niet zomaar een Mercedes-Benz A-klasse. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het navigatiesysteem. Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Mercedes-Benz heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Deze auto is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Banden met te weinig lucht zorgen voor meer brandstofverbruik en meer uitstoot. Met het bandenspanningscontrolesysteem krijgt u op tijd een waarschuwing. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen? Wij informeren u graag over de mogelijkheden zodat u conform uw wensen met een gerust hart de toekomst tegemoet kan rijden. Voor meer informatie over deze auto en ons bedrijf verwijzen wij u graag door naar onze internet site www.autogroothandelvansusteren.nl
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Houten versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
Overig
- 6- versnellingen
- achterruiterwisser
- afdekscherm bagageruimte
- Comfort-pakket
- dashboardkastje
- Exterieur-pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend)
- MTF- stuurwiel
- Special edition-pakket ("Lichtmetalen velgen 16""", Halogeen mistlampen, Houten versnellingspook)
- Sport-Pakket
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Aflever pakket Brons (inbegrepen): -Controle vloeistoffen -Controle Bandenspanning -Geldige APK- keuring -Gepoetst interieur& exterieur -Tenaamstelling van uw nieuwe auto -Vrijwaring bij inruil van uw huidige auto *Standaard inbegrepen!
- Afleverpakket kleine onderhoudsbeurt (€ 100 meerprijs): Vervangen van motorolie en olie filter, Controle accu en verlichting, Controle uitlaat en katalysator, Controle lucht en interieurfilter, Inspectie banden en remmen, Controle schokdempers, Controle ruiten en ruitenwissers, Bijvullen diverse vloeistoffen, Controle op 30 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren elk afleverpakket garantie
- aflever pakket onderhoudsbeurt groot (€ 250 meerprijs): Vervangen van luchtfilter, Vervangen van brandstoffilter, Vervangen van motorolie en olie filter, Vervangen van bougies, Inspectie van het remsysteem, Bijvullen van diverse vloeistoffen Inspectie motor/brandstoftank/versnellingsbak Reinigen van het remsysteem, Reinigen van het interieurfilter, Controle op slijtage gevoelige onderdelen, Controle op 78 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren met elk afleverpakket garantie!
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Aflever pakket Brons"): BOVAG garantie
Bedrijfsinformatie
Volg ons op Facebook like onze pagina en blijf op de hoogte van onze acties https://www.facebook.com/autogroothandelbeervansusteren/
Autogroothandel Beer van Susteren service & garantie
Als familie van Susteren zijn wij al sinds 1968 al meer dan 50 jaar actief in de autobranche, en staat de 3e generatie u graag te woord! Door onze jarenlange ervaring zijn wij in staat u een selectie betrouwbare dealer occasions tegen scherpe meeneemprijzen. Liever wat éxtra aanvullende zekerheid? Bepaal zelf wat voor jou belangrijk is. Bekijk onze aflever- en garantiepakketten
Openingstijden & bedrijfsgegevens
Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te komen nemen bij ons bedrijf in Nederweert. En om eventueel een proefrit te komen maken. Voor het maken van een afspraak of voor aanvullende informatie kunt u bellen met een van onze verkopers!
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten. Controleer bij aankoop de zaken die u hebben bewogen deze auto te kopen. Adverteerder kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.034 cc |
| Max. vermogen | 142 kW (193 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.760 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 701 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Beer Van Susteren
Pannenweg 1116031 RK Nederweert
















































