

Mercedes-Benz A-klasse
250 Sport
€ 16.4502016198.850 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 oktober 2016 |
| APK | 21 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.548 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Sportief, krachtig en luxueus uitgevoerd – deze prachtige Mercedes-Benz A-Klasse A 250 combineert prestaties, comfort en een dynamische uitstraling op hoog niveau. De krachtige benzinemotor in combinatie met de automatische transmissie zorgt voor uitstekende rijprestaties en een bijzonder comfortabele rijervaring.
Deze A 250 is uitgevoerd in een stijlvolle witte lak en beschikt over zowel AMG-styling in het interieur als exterieur, waardoor de auto een sportieve en exclusieve uitstraling heeft. Ondanks de kilometerstand van 199.000 km verkeert de auto in nette staat en is het onderhoud volledig up-to-date.
Belangrijkste kenmerken
De Mercedes-Benz A 250 biedt een perfecte combinatie van sportiviteit en luxe. Dankzij de krachtige motor, het hoogwaardige interieur en de rijke uitrusting is dit een zeer complete premium hatchback die zowel comfortabel als dynamisch rijdt.
De auto is keurig onderhouden en technisch volledig up-to-date. Zowel optisch als technisch verkeert deze Mercedes-Benz in nette conditie, zeker gezien de kilometerstand.
Neem gerust contact op met Koekoek Automotive voor meer informatie of om een bezichtiging en proefrit in te plannen. Inruil is mogelijk en financiering behoort tot de mogelijkheden.
Modelreeks: 2015 - 2018
Modelcode: W176
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Fabric/imitation leather/microfiber (650A)
CO₂-uitstoot (NEDC): 145 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 793 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | C |




