

Mercedes-Benz A-klasse
180 CDI Classic Inruilkoopje
€ 1.1502008394.332 km
Handmatig
Diesel
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2008 |
| APK | 10 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
Mercedes-Benz A-klasse 180 CDI Classic uit 2008
Inruilkoopje!
APK geldig tot 10-11-2026
394.332 KM gelopen.
Zo mee geen garantie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inruil is mogelijk
Vraag naar onze uitgebreide garantiepakketten.
Standaard hebben onze auto’s een coulance garantie.
Wij kunnen al onze auto's ter plekke voor u tenaamstellen
De autoverzekering kunnen wij ter plekke voor u regelen en afsluiten.
Vakgarage Kamstra BOVAG erkend autobedrijf.
Kalkovens 13
8754 GP Makkum
WhatsApp-nr. 06-15132366
T. 0515-231691
verkoop@vakgaragekamstra.nl
www.vakgaragekamstra.nl
www.facebook.com/autobedrijfkamstra
BOVAG erkend autobedrijf.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag van 09.00 - 17.30 uur
Zaterdag: van 10:00 - 17:00 uur
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.992 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.760 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.245 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 1.038 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |




