

Mercedes-Benz A-klasse
180 CDI Classic NIEUWE APK BIJ AFLEVERING
€ 1.9492006215.448 km
Handmatig
Diesel
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 november 2006 |
| APK | 18 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.140 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
ALTIJD VOLOP KEUZE UIT MEERDERE TYPE'S AUTOS.
Deze auto is te bezichtigen in Deventer
Londenstraat 6A
7418 EE Deventer
06-30354819
MSE AUTO.S bied auto's tegen handelsprijzen aan , let op wij werken met handelsprijzen en zijn gericht op het verkopen aan bedrijven en export .
Particuliere verkoop is mogelijk , maar dan ook onder handelsvoorwaarden .
Onze auto worden bij binnenkomst na gekeken en niet geheel schoon gemaakt maar toonbaar netjes .
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
HET ADRES VAN ONZE VESTIGINGEN ZIJN:
LONDENSTRAAT 6 A
7418 EE DEVENTER
Telefoon: 06-30354819
&
RITZEMA BOSWEG 58
6703 GZ WAGENINGEN
Telefoon: 06-34323238
ONZE OPENINGSTIJDEN ZIJN:
MAANDAG TOT EN MET ZATERDAG VAN 8:00 UUR TOT 17:00 UUR .
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.838 x 1.764 x 1.593 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.245 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 1.038 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | D |



