

Mercedes-Benz A-klasse
200 AMG WhiteArt Edition Pano Cruise NAP
€ 19.950201869.986 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2018 |
| APK | 27 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.129 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mercedes A-klasse 200 AMG WhiteArt Edition Pano Cruise NAP
Pakket: AMG exclusiefpakket
Pakket: Night pakket
Pakket: WhiteArt pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Alle moeite is genomen om de informatie op deze website zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Het getoonde beeldmateriaal is uitsluitend ter illustratie; aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Bij vragen kunt u gerust contact opnemen.
Auto Feitsma
Zoom 16
9231DX Surhuisterveen
0512 236230
info@autofeitsma.nl
autofeitsma.nl
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.780 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.935 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.157 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | C |




