

Mercedes-Benz A-klasse
160 Business Avantgarde / HOGE INSTAP / LUXE !
€ 7.960201075.784 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 oktober 2010 |
| APK | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.822 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Nieuwsgierig geworden? Neem dan snel contact op voor een bezichtiging!
Een bijzonder nette en uitstekend onderhouden Nederlands geleverde Mercedes-Benz in de Business Avantgarde uitvoering, afkomstig van de tweede eigenaar. Uitgevoerd met mooie opties, keurig verzorgd en beleid bereden, dit is terug te zien aan de auto!
Deze auto beschikt over de volgende opties; airconditioning, automatische transmissie, afneembare trekhaak, bekerhouder voorzijde, cruise control, dimlichten automatisch, elektrische ramen voorzijde, elektrisch verstelbare buitenspiegels, stuurwielbediening, mistlampen voorzijde, middenarmsteun voorzijde, navigatie, parkeersensoren voor en achter, 16inch lichtmetalen velgen.
Twee sleutels boekjes en facturen aanwezig.
Mercedes A-klasse 160 Business Avantgarde / HOGE INSTAP / LUXE !
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Jong, dynamisch en gevestigd in het midden van Nederland. Dat zijn wij.
U kunt bij ons terecht voor het aanbieden van uw huidige auto. Is uw oog gevallen op 1 van de auto's uit onze showroom? Neem dan snel contact op.
U kunt ons bereiken via 0348-234045. Voor een vraag of inruilvoorstel kunt u ons ook via WhatsApp bereiken op 06-38681829.
Doornebal Auto's
Hoofdweg 7a
3646 AX Waverveen
06-38681829
info@doornebalautos.nl
www.doornebalautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.764 x 1.593 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.175 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | D |





