
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz A-klasse
180 BlueEFFICIENCY Avantgarde
€ 3.4992010168.051 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 oktober 2010 |
| APK | 10 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.349 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Mercedes A-Klasse 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde – 1e eigenaar | Airco | Trekhaak | Stoelverwarming - NAV
Mercedes A-klasse 180 BlueEFFICIENCY 1e eigenaar - NAV -
- Kenteken: N-866-BT
- Merk: Mercedes
- Model: A-klasse
- APK tot: 10-10-2026
- Tellerstand: 168051 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: wit
- Motorinhoud: 1699 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 266940
- Vermogen: 85 kW / 116pk
- Ledig gewicht: 1160 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 388 cm
- Breedte: 176 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Nee
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio-navigatie + CD-wisselaar
- Autotelefoon voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Mercedes A-Klasse 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde – 1e eigenaar | Airco | Trekhaak | Stoelverwarming |
Goed rijdende Mercedes A-Klasse 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde, afkomstig van de eerste eigenaar. De auto rijdt en schakelt goed en is altijd netjes gebruikt. Dankzij de comfortabele uitrusting is dit een fijne en betrouwbare auto voor dagelijks gebruik.
Uitvoering / opties:
- Airconditioning
- Trekhaak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Elektrische ramen
- Avantgarde uitvoering
- BlueEFFICIENCY (zuinig en comfortabel rijden)
Staat van de auto:
De auto heeft enkele normale gebruiksporen passend bij leeftijd en kilometers, waaronder 2 kleine deukjes. Verder verkeert de auto in nette staat.
Kortom: een complete en comfortabele Mercedes met fijne opties, afkomstig van de eerste eigenaar en technisch in goede staat.
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u gerust contact opnemen.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.699 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.760 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.160 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg































