

Mercedes-Benz A-klasse
200 Premium|A35 LOOK|Pano|Cam|Sfeer
€ 22.9502018110.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2018 |
| APK | 15 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.328 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mercedes-Benz A-Klasse 200 Premium | A35 Look | Panoramadak | Navigatie | Automaat
Bouwjaar: 2018
Transmissie: Automaat
Brandstof: Benzine
Uitvoering: A35 Look
KM-stand: 110.500
Bent u op zoek naar een stijlvolle, sportieve en rijk uitgeruste hatchback?
Deze Mercedes-Benz A200 Premium uit 2018 combineert luxe, technologie én sportieve uitstraling dankzij de A35 AMG Look.
Highlights van deze A-Klasse:
A35 Look: Sportieve bumpers, velgen en accenten
Panoramadak: Laat het daglicht binnen voor een ruimtelijk gevoel
Navigatiesysteem: Altijd de juiste weg
Cruise Control: Comfortabel op lange ritten
Sfeerverlichting: Creëer de perfecte ambiance in het interieur
Line Assist: Extra veiligheid dankzij rijstrookhulp
Automaat: Soepele en comfortabele rijervaring
Deze A200 combineert de betrouwbaarheid en verfijning van Mercedes-Benz met een sportieve twist. Perfect voor wie op zoek is naar uitstraling én comfort.
Interesse? Neem vandaag nog contact op voor een bezichtiging of proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Garantie op de motor en bak.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (6 maanden garantie)
Welkom bij Paenen Auto's, het autobedrijf dat al ruim 20 jaar vertrouwd levert!
**Wist u dat wij over 2 filialen altijd 80+ automaat auto's op voorraad hebben staan !**
**Wist u dat wij ook specifieke zoekopdrachten uitvoeren voor de klant!**
Is automaat rijden nieuw voor u? Geen probleem onze enthousiaste medewerkers helpen u graag de overstap te maken van schakel naar automaat en zullen daar alle tijd voor nemen!
Heeft u een auto om in te ruilen stuur ons dan foto's via whatsapp of per mail.
Afdeling inkoop/verkoop Goirle:
+31639014940
+31633622137
Afdeling inkoop/verkoop Sint-Michielsgestel:
+31623972678
Financiering:
Paenen Auto's is een samenwerking aangegaan met een financieel advies bureau.
Hierdoor kunnen wij onze klanten nog beter van dienst zijn in de advisering van onze auto's in combinatie met gespreide betaling middels het betaalplan.
De voordelen van het betaalplan:
- Persoonlijk en deskundig advies op maat;
- Mogelijkheid tot boetevrij aflossen;
- Aantrekkelijke rente tarieven;
- Lage maandlasten;
- Looptijden van 12 tot en met 120 maanden;
- Wens van de klant staat centraal.
- Let op geld lenen kost geld!
www.paenenautos.nl
We zien u graag snel in 1 van onze showrooms!
Nobelstraat 7
5051 DV
Goirle
info@paenenautos.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09:00 - 17:30
Zaterdag: 10:00 - 16:00
Zondag: gesloten
Bedrijvenweg 4
5272 PB
Sint-Michielsgestel
maik@paenenautos.com
Openingstijden:
Maandag en Dinsdag: op afspraak
Woensdag t/m Vrijdag: 09:00 - 16:30 (later op afspraak)
Zaterdag: 10:00 - 16:00
Zondag: gesloten
Bezichtigen buiten onze tijden kan ook in overleg met onze verkopers.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.419 x 1.796 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1.210 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 728 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |



