

Mercedes-Benz A-klasse
250 Prestige AMG Automaat
€ 23.500201652.355 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juli 2016 |
| APK | 28 juli 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 51.936 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mercedes A-klasse 250 Prestige AMG Automaat
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Schitterende Mercedes A-Klasse 250 Ambition AMG Automaat met bijna alle opties!
Stijlvol, sportief en krachtig – deze Mercedes A-Klasse 250 Ambition AMG Line uit 2016 combineert luxe met dynamiek. Uitgerust met een krachtige motor, sportieve AMG Line styling en hoogwaardige afwerking, biedt deze auto een rijervaring die je niet snel vergeet. Perfect voor wie comfort en performance wil in één pakket.
- Bouwjaar: 2016
- Model: A-Klasse 250 Ambition AMG Line
- Krachtige motor en sportieve rijeigenschappen
- Luxe interieur met moderne technologieën
- Goed onderhouden en in uitstekende staat
Grijp deze kans om in stijl te rijden! Neem contact op voor een proefrit en ervaar zelf de Mercedes-kwaliteit.
Originele Nederlandse Mercedes met weinig kilometers!
Onderhoudshistorie en N.A.P. aanwezig!
Autocentrum Snip Doezum B.V. Select in Doezum is een merkonafhankelijk BOVAG autobedrijf en aangesloten bij Bosch Autocrew.
Occasions kunnen tegen een meerprijs vanaf €995,- worden geleverd met 12 maand BOVAG-Garantie inclusief een Nieuwe APK en Aflevering Beurt.
Wij rekenen Geen aflevering kosten!
Voor APK of onderhoud en reparatie bent u welkom in onze moderne Bosch Autocrew-werkplaats.
Bezoek onze website www.autocentrumsnip.nl voor alle occasions, fotoreportages en informatie!
Tevens kunt u voor onderhoud aan u auto terecht in onze moderne werkplaats in Niekerk
zet en drukfouten voorbehouden.
Autocentrum Snip Doezum B.V. Select
Legolaan 8D 19
9861HT Grootegast
0594-612544
Verkoop@autocentrumsnip.nl
www.autocentrumsnip.nl
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.780 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.157 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |




