

Mazda MX-5
2.0 SkyActiv-G 184 CHAIRO | Camera | Carplay | Uniek!
€ 27.900202071.702 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2020 |
| APK | 10 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.399 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Mazda MX-5. Het is een auto van het bouwjaar 2020, hij heeft 71702 kilometer op de teller staan. Hij rijdt lekker, deze Mazda. Pittig ook. Het lederen interieur maakt het echt af. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen en LED koplampen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Sublaag en tophoog... en alles daartussenin! Het high performance audiosysteem kan elke frequentie moeiteloos aan. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Mazda met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Met keyless entry kunt u portieren ontgrendelen zonder dat u de sleutel in uw hand houdt. Deze Mazda is voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mazda MX-5 samen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Met voorzieningen als brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Van een liefhebber, voor een liefhebber.
Is deze auto iets voor u? Genoemde prijs is een basisprijs. Wij informeren u graag welke garantie en onderhoudspakketten er op deze auto mogelijk zijn, of kijk ook op Knoop-mazda.nl. U bent van harte welkom voor een vrijblijvende nadere kennismaking.
Pakket 1: 595,-
- 12 maanden wettelijke garantie
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- Vloeistoffen check
Pakket 2: 995,-
- 12 maanden BOVAG garantie
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Levenslange pechhulp voor jouw Mazda bij onderhoud via de Mazda Dealer
- 20 liter brandstof.
- Napoetsen voor aflevering
Modelcode: ND
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 260 kg
Wielbasis: 231 cm
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
CO₂-uitstoot (NEDC): 156 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Aanvullende dealergarantie
- Geldige APK
- Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Garantie: Tot 30 July 2027
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.740 x 1.230 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.260 kg |
| Inhoud bagageruimte | 130 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 219 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 652 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 156 g/km |
| Energielabel | E |





