

Mazda CX-5
2.0 TS+ 2WD Clima Cruise Navi Stoelvw Parks Apk
€ 11.9952012157.505 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2012 |
| APK | 26 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Mazda CX-5 2.0 SkyActiv-G | 2012 | 154.000 KM | Zeer Compleet | Goed Onderhouden
Huisgarantie inbegrepen!
Bent u op zoek naar een betrouwbare, comfortabele en rijk uitgeruste SUV? Dan is deze Mazda CX-5 uit 2012 absoluut het bekijken waard. Deze uitstekend onderhouden Mazda combineert een sportief design met een hoog comfortniveau, moderne veiligheidsvoorzieningen en de bewezen betrouwbaarheid waar Mazda om bekend staat.
Met slechts 154.000 kilometer op de teller verkeert deze CX-5 in nette staat en is hij altijd zorgvuldig onderhouden. Dankzij de krachtige en zuinige SkyActiv-technologie biedt deze Mazda een prettige rijervaring met lage gebruikskosten.
Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar: 2012
- Kilometerstand: 154.000 km
- Goed onderhouden
- Metallic lak
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Cruise control
- Electronic Climate Control
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Parkeersensoren voor en achter
- Voorstoelen verwarmd
- Extra getint glas
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Comfort & Interieur
Deze Mazda CX-5 is voorzien van diverse luxe opties die iedere rit aangenaam maken:
- Electronic Climate Control
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multifunctioneel stuurwiel
- Armsteun achter
- Verstelbare lendesteunen
- Boordcomputer
- Radio-CD/MP3 speler
- Multimedia voorbereiding
- Bluetooth handsfree bellen
- Elektrische ramen voor en achter
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagagedek
Veiligheid
Veiligheid staat hoog in het vaandel bij Mazda. Deze CX-5 beschikt over een uitgebreid pakket aan actieve en passieve veiligheidssystemen:
- ABS (Anti Blokkeer Systeem)
- ESP (Electronic Stability Program)
- Accident Avoidance System
- Dodehoekdetectie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill Hold functie
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Hoofdairbags voor en achter
- Zij-airbags voor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Startblokkering
Safety Pack
Deze Mazda is bovendien uitgerust met het zeer gewilde Safety Pack, bestaande uit:
- Bi-Xenon koplampen
- Adaptieve koplampen
- Grootlichtassistent
- Rijstrooksensor
- Koplampreiniging
- Wis-/wasinstallatie voor koplampen
Hierdoor profiteert u van optimaal zicht en extra veiligheid tijdens zowel dag- als nachtritten.
Exterieur
- Metallic lak
- 17 inch lichtmetalen velgen
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Verwarmbare buitenspiegels
- Automatische dimlichten
- Regensensor
- Halogeen mistlampen
- Extra getint glas
Samengevat
Deze Mazda CX-5 is een zeer complete en uitstekend onderhouden SUV met een comfortabele hoge zit, veel ruimte, een uitgebreide veiligheidsuitrusting en een fijne rijervaring. Ideaal als gezinsauto, zakelijke auto of comfortabele reiswagen.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Een proefrit is uiteraard mogelijk.
Mazda CX-5 – betrouwbaar, comfortabel en rijk uitgerust.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Laadvermogen: 544 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Huisgarantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.840 x 1.710 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.386 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 503 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 933 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | A |





