

Mazda CX-5
2.0 4WD TS Dodehoeksensoren | Navi | Stoelverwarming
€ 16.445201598.063 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2015 |
| APK | 19 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.607 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Langzaam maar zeker komt het originele type Mazda CX-5 in een betaalbaardere klasse terecht, zo ook deze keurige, zeer goed rijdende Mazda CX-5 uit 2015, met een mooie kilometerstand van nog geen 100.000 kilometer en een volledig aanwezige historie, de afgelopen jaren is de auto door onszelf onderhouden. De CX-5 blijft desondanks erg restwaarde-vast, en terecht. Hij is namelijk niet alleen zeer betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk, maar biedt ook een goed uitrustingsniveau en soepel rijgedrag. Deze auto beschikt o.a. over stoelverwarming, navigatie, cruise control en nog veel meer! Wij leveren de CX-5 volledig geserviced aan u af, met 1 jaar garantie.
LET OP! Deze auto is nog NIET DOOR ONS GEPOETST! Wij hebben de auto zo binnengekregen zoals hij op de foto staat. Wij zullen zodra wij hier tijd voor hebben, de auto nog geheel professioneel reinigen en opnieuw fotograferen. Dit biedt u voor nu dus de kans om snel toe te slaan op deze mooie occasion. Wij hopen dat u 'hier doorheen kunt kijken' en nodigen u van harte uit voor een bezichtiging.
Modelreeks: feb. 2012 - feb. 2015
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Geen extra kosten! Geen afleverpakketten!: Wij leveren elke auto inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank, garantie & mobiliteitsservice.
Fabrikant: Suzuki Leiden by Bart Hoge Rijndijk 328 2314AN LEIDEN, NL 0715899636 http://www.suzukileiden.nl j.vdvlugt@suzukileiden.nl
SNEL CONTACT MET ONS? Stuur ons dan direct een whatsapp.
Jelle: 06-42065879
Kevin: 06-45359621
Wij reageren zo spoedig mogelijk op uw bericht. Wij zijn ook gewoon per whatsapp bereikbaar buiten openingstijden.
Elke auto bij Suzuki Leiden wordt geleverd zonder extra aanvullende kosten. Wij hebben dus geen 'afleverpakketten' of andere verrassingen. Elke auto wordt bij ons rijklaar geleverd, inclusief een onderhoudsbeurt, een lange APK (minimaal 1 jaar geldig), een complete technische controle, een volle tank, Europese mobiliteitsgarantie en garantie (tenzij anders aangegeven). Dat betekent dat u bij ons altijd zorgeloos kunt wegrijden.
Wij zijn al sinds 1998 officieel Suzuki-dealer voor de regio Leiden. Naast ons Suzuki-dealerschap, zijn wij universeel garage en importeren wij wekelijks gebruikte voertuigen uit o.a. België, Denemarken, Zweden en Luxemburg. Elke auto die wij importeren, wordt handmatig uitgekozen en persoonlijk geïnspecteerd. Wij kunnen daarom op al onze auto's de kilometerhistorie en ongeval-vrijheid garanderen. Een auto uit het buitenland moet wat ons betreft kloppen qua historie. Doet hij dat niet, dan halen we hem niet naar ons toe.
Heeft u een leuke auto gezien, maar mist u opties? Wij kunnen u helpen met het toevoegen van allerlei accessoires. Vraag onze collega's naar de kosten. Wij kunnen o.a. de volgende zaken voor u regelen:
- Inbouw van een navigatiescherm
- Het toevoegen van Android Auto/Apple Carplay
- Inbouw van parkeersensoren voor of achter
- Inbouw van Cruise Control
- Montage van een trekhaak of een armsteun
Wilt u proefrijden in één van onze wagens? Een proefrit is altijd vrijblijvend, u bent van harte welkom. Het liefst spreken wij hiervoor wel een datum en tijdstip met u af. Woont u ver weg? U hoeft maar één keer heen- en weer. Wij kunnen namelijk na het rijklaar maken de auto voor u op locatie afleveren tegen scherpe tarieven. Zien wij u snel in onze showroom? Wij kijken ernaar uit!
Een vriendelijke groet van het team van Suzuki Leiden!
Bart van der Ham (Directie)
Jelle van der Vlugt (Occasions)
Kevin Schuurhuis (Nieuwe auto's)
Eelco Kooper (After Sales)
Rob de Rooij (After Sales)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 208 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.840 x 1.710 mm |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 878 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | C |






