

Mazda CX-5
2.0 TS 2WD / LEER / 1800kg-TREKHAAK / DEALER O.H. /
€ 11.9452013169.834 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 juli 2013 |
| APK | 8 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.084 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
MAZDA CX-5 2.0 TS 2WD / LEER / 1800kg-TREKHAAK / DEALER O.H.
De Mazda CX-5 is ontworpen als een alleskunner waarmee u zowel in de stad als in de buitengebieden uit de voeten kunt. Deze auto is van 2013 en heeft 169834 kilometer op de teller staan. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen.
Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. In deze CX-5 vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen en het navigatiesysteem. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Modelreeks: feb. 2012 - feb. 2015
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Clinic Maastricht Molensingel 11 6229PB MAASTRICHT, NL 0437370312 http://www.auto-clinic.nl verkoop@auto-clinic.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.840 x 1.710 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 503 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 933 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | A |





