

Mazda CX-5
2.0 TS 2WD Skyactive-g 160pk
€ 9.9502012216.310 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2012 |
| APK | 26 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.683 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Nette en goed onderhouden Mazda CX-5 2.0 TS 2WD Skyactive-g 165pk te koop. Wordt afgeleverd met onderhoudsbeurt en nieuwe apk.
Mazda CX-5 2.0 TS 2WD Skyactive-g 160pk
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Nette en goed onderhouden Mazda CX-5 2.0 TS 2WD Skyactive-g 165pk te koop uit 2012, luxe uitvoering! Auto is in nette conditie en wordt afgeleverd met onderhoudsbeurt en nieuwe apk.
Onder andere voorzien van: trekhaak, cruise control, bluetooth, climate control, navigatie, parkeersensoren voor en achter, stoel verwarming, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen met all-season banden en vele andere leuke opties!
Alle boekjes en twee sleutels zijn aanwezig. De Mazda wordt afgeleverd met nieuwe APK, onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.555 x 2.168 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.290 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 503 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 933 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | A |





