
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda 2
1.5 e-SkyActiv-G 90 Centre-Line
€ 21.90020253.026 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 maart 2025 |
| APK | 6 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.200 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Met een auto als deze Mazda 2 komt u absoluut goed voor de dag. De aandrijving van deze Mazda wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LED koplampen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
U bedient het audiosysteem met dab-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Lange stukken vermoeiend? Niet met de cruise control! Autosleutels? Overbodig. Met de elektronische token op zak stapt u zo in en met een druk op de start-stopknop is de motor in bedrijf. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
Overige
- Pechhulp tegen meerprijs ( € 49,95)
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Aanwezige accu: gekocht
Laadvermogen: 528 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- ter Maat Basic personenauto (inbegrepen): ter Maat Basic pakket, rijklaar met geldige APK.
Dit afleverpakket bevat: Bandenprofiel minimaal 3 mm, Brandstof 1/4 tank, Geldige APK, N.A.P. rapport aanwezig, Pechhulp tegen meerprijs ( € 49,95), Slijtagedelen minimaal 5.000 km goed, Vloeistoffencheck, Wassen + uitzuigen, Wettelijke garantie ( vraag naar de voorwaarden) - ter Maat Extra personenauto (€ 595 meerprijs): ter Maat Extra afleverpakket, klein onderhoud, nieuwe apk en compleet gepoetst.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "ter Maat Basic personenauto"): Bandenprofiel minimaal 4 mm, Brandstof 1/4 tank, Complete poetsbeurt, Klein onderhoud, N.A.P rapport aanwezig, Nieuwe APK, Pechhulp Europa (€ 49,95), Slijtagedelen minimaal 10.000 km goed, Wettelijke garantie ( vraag naar de voorwaarden) - ter Maat Premium personenauto (€ 795 meerprijs): ter Maat Premium afleverpakket, voorgeschreven onderhoud, nieuwe APK, compleet gepoetst, 12 maanden BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "ter Maat Basic personenauto"): BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG garantie, Bandenprofiel minimaal 5 mm, Brandstof 1/2 tank, Complete poetsbeurt, N.A.P rapport aanwezig, Nieuwe APK, Pechhulp Europa (€ 49,95), Slijtagedelen minimaal 15.000 km goed, Voorgeschreven onderhoud - ter Maat Mobility personenauto (€ 1.095 meerprijs): ter Maat Mobility afleverpakket, mobiliteit gegarandeerd, BOVAG netwerkgarantie, prijs op aanvraag
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "ter Maat Basic personenauto"): BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG netwerkgarantie, Bandenprofiel minimaal 5 mm, Brandstof 1/2 tank, Complete poetsbeurt, N.A.P rapport aanwezig, Nieuwe APK, Pechhulp Europa (€ 49,95), Slijtagedelen minimaal 15.000 km goed, Voorgeschreven onderhoud
Bedrijfsinformatie
Genoemde prijs is inclusief afleverpakket ter Maat Basic, maar kan naar wens aangevuld worden met een afleverpakket naar keuze, voor prijzen en voorwaarden zie onze website www.vakgaragetermaat.nl
Voor vragen bel of mail gerust 0315-243309 of 06-59878655
info@vakgaragetermaat.nl
Vakgarage ter Maat
Molenweg 20A
7055 AV Heelweg-Oost
Openingstijden:
Maandag: 08.00 - 17.30
Dinsdag : 08.00 - 17.30
Woensdag: 08.00 - 17.30
Donderdag: 08.00 - 17.30
Vrijdag: 08.00 - 17.30
Zaterdag: 09.00 - 14.00
Zondag: Gesloten
Welkom bij Autobedrijf ter Maat - uw betrouwbare garage! Ervaring sinds 1976 met perfecte service voor een scherpe prijs.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 151 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.090 x 1.700 x 1.500 mm |
| gewicht | 1.012 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 887 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 936 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Energielabel | B |
Opties
Vakgarage ter Maat
Molenweg 207055 AV Heelweg




























