
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda 2
1.5 e-SkyActiv-G 90 Homura
€ 19.250202451.368 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 mei 2024 |
| APK | 10 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.499 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Mooie dealer onderhouden auto!
DJ Gerritsen Auto's al sinds 1998 specialist in Mazda en andere Japanse en Koreaanse merken.
Bel even voor u vertrekt dan weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Auto's worden alleen gereserveerd met een aanbetaling!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- metaal-/micakleur
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- koplampreiniging
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Geldige APK
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 528 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: BLACK/BLACK10 (D4E)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
Identificatie
Typenummer: DMSFEAC
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 151 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.700 x 1.515 mm |
| gewicht | 1.012 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 887 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 936 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
D.J. Gerritsen Auto's
Langeweg 247315 CW Apeldoorn





























